Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού κλείστηκε μέσα στο μήνα. Αύγουστος, η πόλη άδεια κι η καλοκαιρινή ραστώνη να έχει τυλίξει τα πάντα. Κάπου ανάμεσα στις εξορμήσεις των διακοπών μου ξέκλεψα λίγο χρόνο για μια διαφορετική βουτιά και πήρα τηλέφωνο το γραφείο για συνάντηση με τη Μαριλού. Την είχα συναντήσει ξανά σχεδόν 10 μήνες πριν, όχι ότι θα με θυμόταν, δεν έχω τέτοιες αυταπάτες. Το σίγουρο είναι ότι ο φιλαράκος μου στα κατώτερα διαμερίσματα τη θυμήθηκε μόλις άνοιξε η πόρτα και σηκώθηκε αμέσως με ευγένεια για να τη χαιρετίσει Γλώσσα Η Μαριλού είναι ένα κορίτσι μικροκαμωμένο που σε ξαφνιάζει ευχάριστα όταν γδύνεται, αρκετά γυμνασμένη σε όλα τα επίμαχα σημεία θα έπρεπε να έρχεται στο ραντεβού κατευθείαν από την παραλία, τα ρούχα είναι περιττά Ντροπή
Μιλήσαμε λίγο, το ομολογώ ότι στα προκαταρκτικά και το social time νιώθω πάντα την έφεση να πατήσω fast forward, μπήκε για μπανάκι, εγώ είχα ήδη κάνει λίγο πριν έρθει και ξάπλωσα σαν υπάκουος ασθενής περιμένοντας τη νοσοκόμα να έρθει να του χορηγήσει το φάρμακο. Ξεκινήσαμε με πολύ καλή πίπα με σαλιώματα και ρουφήγματα σε όλο το μήκος και κάπου εκεί θυμήθηκα πόσο της αρέσει να φαίνεται στην κάμερα ή έστω να βλέπει τον εαυτό της, εξού και ο τίτλος. Βάλε τη Μαριλού σε δωμάτιο με καθρέπτες και κάμερες και θα σε τρελάνει. Οκ, το δωμάτιο είχε καθρέπτες, όσο για κάμερα έκανα ότι την τραβάω φωτογραφίες με το κινητό και αμέσως γούσταρε, έπαιρνε πόζες, έβγαζε ήχους και στηνόταν σαν να γυρίζαμε τη δική μας τσόντα, τρέμε Σειρηνάκη Μεγάλο χαμόγελο
Στο σεξ δύναμη όπως τη θυμόμουν κι όπως τα έχουν πει όλοι οι προλαλήσαντες. Σκαρφαλώνει επάνω στο εργαλείο και παλεύει μαζί του, το παίρνει από εδώ, το παίρνει από εκεί, του χορεύει, το πιέζει, το σφίγγει με το σώμα της, είναι και μικροκαμωμένη και μπορείς να την χειριστείς όπως θες, να την πας βόλτα μέσα στο δωμάτιο χωρίς να βγεις από μέσα της στιγμή. Με λίγα λόγια μια γεμάτη ώρα, που κοστίζει αρκετά μεν, αξίζει για την απόλαυση που βιώνεις δε. Καλή συνέχεια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, IanAlderson, panagos7 και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού