Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίγο μετά τον 15αύγουστο στην άδεια αθήνα, είπα να δοκιμάσω την Άντζελα.
Μιλφογκίλφ, με όμορφο πρόσωπο, ξανθιά, με πολύ ωραία απαλή επιδερμίδα. Έκφυλο σαλονιάρισμα υποσχόμενο. Δίνω το αντίτιμο κ περιμένω.
Σκάει η Άντζελα, με αρκετή όρεξη. Αρχίζουμε λίγο κουβεντούλα κ μου αρχίζει τα γλωσσόφιλα. Ξαπλώνουμε αγκαλιασμένοι, με γλωσσόφιλα κ χούφτωμα παντού. Μου λέει να μου κάνει λίγο μασαζάκι. Πιο πολύ (όπως μου είπε) να με χαιδέψει αισθησιακά για να χαλαρώσω. Χωρίς να βιάζεται καθόλου. Συνέχισε μια όμορφη πίπα, όπου μου τον χτύπαγε στον κορμό με τα δάκτυλά της αισθησιακά κ με τη γλώσσα της να κάνει όμορφα παιχνιδάκια. Μετά από λίγο ήρθε κ η ώρα του σέξ. Χωρίς να κλέβει, στήθηκε σε διάφορες περίεργες στάσεις, για να τον φάει όλο μέσα της. Αγκαλιά ταυτόχρονα κ γλωσσοφιλάκια. Μάλισα, σε κάποια φάση πήγαμε να πέσουμε από το κρεβάτι, κ μου είπε να κάτσει κάπως αλλιώς που θα βοηθούσε ακόμα καλύτερα τη διείσδυση κ θα με βόλευε ακόμα καλύτερα. Έχυσα σε αυτή τη στάση, κάπως ιεραποστολικό, αλλά με την Άντζελα πλαγίως στημένη.
Εντύπωση μου έκανε πως δε βιάστηκε να φύγει (ήταν κ άδειος ο οίκος) αλλά έκατσε κ ξεκίνησε την κουβέντα. Εκεί φαίνεται ότι είναι ένας πολύ γλυκός κ ευαίσθητος άνθρωπος. Μου έβγαλε μια θλίψη κ σα να έψαχνε λίγο παρέα looool. Μου είπε τα παράπονά της, ότι πολλοί της συμπεριφέρονται πολύ άγρια στο κρεβάτι, ενώ γουστάρει να έχει πελάτες άτομα που την σέβονται κ καταλαβαίνουν ότι δεν είναι απλά 1-2 τρύπες, αλλά άνθρωπος. Τι να πω? Σε εμένα μου το ανταπέδωσε αυτό πάντως.

Λογικά θα ξαναπάω, μιας κ μου άρεσε η στάση της, κ στο σεξ ήταν πολύ καλή.
Να υπενθυμίσω ότι ο οίκος βέβαια βρωμάει, μπαίνεις μέσα κ σε πιάνει αυτή η ανυπόφοση μυρωδιά κάλτ παρακμιακού μπουρδελόσπιτου. Αλλά η Άντζελα είναι πολύ φιλότιμη. Αν την σεβαστείς, θα στο ανταποδώσει. Ούτε κλέβει, ούτε κοιτάει ρολόγια. Βοήθησε βέβαια κ η μέρα που δεν υπήρχε ψυχή σε όλη την αθήνα. Απλά να είστε προετοιμασμένοι. Φαίνεται ότι οδεύει προς επίπεδο γκιλφ, αλλά κρατιέται πολύ καλά, έχει πολύ όμορφο σώμα, κ πολύ ψιλή ιδιαίτερη φωνή.

Εγώ πάντως θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
1.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος, Dirty69, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού