Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βίκη είναι καινούριο μωρό απο Ουκρανία.Μιλφ,ψηλή,αδύνατη,με μικρά βυζάκια εφηβικά,κοντό ξανθό μαλλί.Άνετα θα μπορούσε να είναι μανεκέν. Μόλις την είδα στο σαλόνι που καθόμουν γκάβλωσα αμέσως. Η κοπέλα ήταν γελάστή,ακομπλεξάριστη,με θετική αύρα.'Αρχισα να της κάνω κοπλιμέντα και να την χουφτώνω και γενικά η κοπέλα ανταπέδιδε στις αγκαλιές και τα κοπλιμέντα.
Πέρασα στο δωμάτιο και ήρθε το μωράκι στο ίδιο ευχάριστο mood που την είδα στο σαλόνι.Οι αγκαλιές συνεχίστηκαν και ανταλλάξαμε και θερμά φιλιά τα οποία κατά την διάρκεια της συνεύρεσης συνεχίζονταν περιοδικώς.Της αφαίρεσα τα εσώρουχα και ξαπλώσαμε στην κρεββατοκάμαρα.
Η Βίκη ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να τρίβεται ενώ εγώ απολάμβανα το χωρίς ιχνος κυταρρίτιδας κορμάκι της γλύφωντας τα μικρά στήθη της. Η κοπέλα κατέβηκε κάτω στα πόδια μου.Της έδειξα τα δίδυμα και αμέσως μπήκε στο νόημα και άρχισε να τα περιποιείται με την γλώσσα της.Την έβαλα στο πλάι και άρχισα να την χουφτώνω σε μουνάκι και κωλομάγουλα.Η Βίκη πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι υγρό,σχετικά βαθύ,κάπως γρήγορο και καλής ηδονικότητας.
Την γύρισα σε 69 και άρχισα να γλύφω και εγώ το μουνάκι της ενώ η Βίκη μου ανταπέδιδε την περιποίηση.
Κατόπιν η Βίκη πέρασε προφυλακτικό και καβάλησε το παλαμάρι μου σαν Αμαζόνα. Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει αυτή στον πούτσο μου πατώντας με τα πόδια της στο κρεββάτι. Αργότερα την έφερα κοντά μου και άρχισα να την γαμάω εγώ ενώ ανταλλάξαμε ακόμα μερικά φιλιά.
Στην στάση του πισοκωλητού αρχικώς πήγε να στηθεί με τα πόδια της κλειστά ανάμεσα στα δικά μου αλλά την διόρθωσα ανοιγοντας τα. Τελικά πήρε μία στάση με την πλάτη της στραμμένη προς τα πάνω.Άρχισα να την καρφώνω στην στάση αυτή που ήταν κάπως άβολη και δεν ήταν το δυνατό της σημείο.
Στην στάση του ιεραποστολικού τα πράγματα ξαναβελτιώθηκαν και την γάμησα σε διάφορες παραλλαγές με αποκορύφομα όταν της σήκωσα τις ποδάρες της ψηλά στον αέρα.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και αρχικώς την έβαλα να μου γλύφει τα αρχίδια,κατόπιν τον έπαιζα στο στόμα της ενώ αυτή τον έγλυφε σαν παγωτό και χύνοντας συνέχισε να γλύφει το σπέρμα που κυλούσε κάτω.Στο σημείο αυτό η υπηρεσία κάλεσε και την κοπέλα.
Εν κατακλείδι η Βίκη είναι μία όμορφη μιλφ τριανταπεντάρα περίπου,λεπτή με ωραίο σώμα και ψηλή,πρόσχαρη κοπέλα θετικής αύρας.Το τσιμπούκι της είναι πολύ καλό όπως και το 69, αν ταιριάξει η χημεία δίνει και φιλιά.Στο σεξ είναι αρκετά θερμή και με έντονη συμμετοχή.Το πισοκωλητό είναι το σημείο που θέλει από μέρους της κάποια βελτώση.Ζεστή κοπέλα που περνάει κάποιος καλά ιδίως αν του αρέσουν και οι πολύ αδύνατες. Την προτείνω ανυπερθέτως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού