Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν απωθημενο μου για καιρο...εξου και ο τιτλος!!!Λιγο οι ταινιες που ειχα δει λιγο οι καλες κριτικες οταν ειδα την προσφορα λεω τωρα ειναι ευκαιρια!!!
Συννενοηση ευκολη με το γραφειο κλεινωντας με 3 μηνυματα ραντεβου 1 ωρας στο σπιτι μου....
Η ανυπομονυσια ηταν μεγαλη δεν περναγε η ωρα με τιποτα...10 λεπτα νωριτερα απο την ωρα που ειχαμε πει χτυπαει η πορτα...δεν εχει καμια διαφορα σε αυτο που βλεπουμε στις ταινιες η στις φωτο...μην πω οτι ειναι και καλυτερη!!!
Εγιναν οι σχετικες συστασεις και βουρ στο ψητο...δεν χανει χρονο και μπαινει κατευθειαν στο παιχνιδι....Αφου χαλαρωσαμε με ενα ποτακι,αρχισαμε τα γλωσσοφιλα κ το χαμουρεμα με τα ρουχα, μενωντας σταδιακα με τα εσωρουχα...την εβαλα να γονατισει κ αρχισαμε μια πιπα με περιποιηση...εξαιρετικη πιπα με φτυσιματα , με χερι και χωρις χερι , με deepthroat αλλα και με αργες κινησεις και παιχνιδι με γλωσσα!!!
Στην συνεχεια ειπα να την περιποιηθω και εγω!!!το γουσταρει πολυ το γλυψιμο και το καταλαβαινεις!!!την γλυφεις μεχρι να τελειωσει!!!μολις τελειωσε μου ζητησε να τη φιλησω!!!δεν ξερω γιατι αλλα με καυλωσε τρελα αυτο το σκηνικο!!!
Εναλλαγη διαφορων στασεων...πολυθρονατο cowgirl κ reverse, το οποιο εκτελεστηκε αψογα... Γυμνασμενη γαρ...
Συνεχεια στα τεσσερα, με εκεινη στην πολυθρονα κ εμενα ορθιο, κ τελειωμα με εκεινη καθιστη κ εμενα παλι ορθιο...Τελειωμα στο σιλικονατο στηθος της νιωθωντας αρχηγος!!!
Μπανακι μαζι και μετα στο κρεβατι για να συνεχισουμε πιο ανετα την κουβεντα μας...συνεχεια με το χαμογελο μιλησαμε για την χωρα της την Κουβα και για τις διακοπες που θα κανει τωρα που θα σταματησει....
Με δικη της πρωτοβουλια ξεκινησε ο δευτερος γυρος.....Πίπα παλι πολύ καλή,ακούραστη,με ωραία τεχνική,DT κ με γλείψιμο της ευρύτερης περιοχής.
Εγιναν παλι διαφορες στασεις ωσπου την εστησα στα 4....αργά στην αρχή κ με ιδιαίτερη ένταση στη συνέχεια,μέχρι να έρθει το τέλος στο στοματάκι της,για να τα φτύσει στο μπάνιο.
Συμπερασμα εξαιρετικο!!!αν και κουρασμενη απο τα πολλα ραντεβου που ειχε κανει (βρεθηκαμε δραδυ)δεν ειπε οχι σε τιποτα!!!ισα ισα ηταν ευδιαθετη και επαιρνε και πρωτοβουλιες!!!στο κρεβατι ακουραστη και εξαιρετικη!!!εννοειται προτινεται αφοβα οπως εχουν πει και οι προηγουμενοι!!!και μολις επιστρεψει θα ξανατιμηθει!!!
θα τα πουμε συντομα κουκλαρα!!!!ΈρωταςΈρωταςΠροσκύνημαΠροσκύνημα

ΥΓ. Η τιμη ειναι σιγουρα τσιμπημενη αλλα τα αξιζει με το παραπανω!!!
ΥΓ. 1 Η βαθμολογια ειναι η ανωτερη που μπορουσα να βαλω αφου το συστημα δεν με αφηνε να βαλω παραπανω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, Zebu, Marilou Morales και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού