Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΠροσκύνημαΚαλημέρα φίλοι διάλεξα ένα περίεργο τίτλο για να δώσω έμφαση για την κα Χατζή και τον τρόπο που κάποιοι σκέφτονται για της υπηρεσίες της. Κατ΄αρχην θα ήθελα να πώ ότι οι υπηρεσίες της και η συμμετοχή της στο σεξ ειναι τουλάχιστον κατ΄εμε στο 9 . Η Έλενα σίγουρα δεν είναι μια 2 μετρη Ρωσίδα ή Ουκρανέζα είναι όμως ένα πολύ όμορφο πλάσμα με γλυκό πρόσωπο μεσογειακής ομορφιάς και με καμπύλες στην περιφέρεια που εχουν όλες οι θερμές μεσογειακές γυναίκες. Το ραντεβού κλείστηκε σε ξενοδοχείο παραλιακό όπου ειχε και προκαθοριστεί μετά από συμφωνία που εγένετο με το γραφείο. Η Ελενα ακριβής στην ώρα της, ήρθε με ένα σορτσάκι που φαινόντουσαν τα υπέροχα πόδια της και ένα ριχτό μπλουζάκι χωρίς να φοράει σουτιέν απλά να τονίζονται οι ρόγες του στήθους της. Γνωριμία σύντομη και αμέσως μου ζήτησε να της βγάλω το μπλουζάκι της όπου φανηκε το ποιό δυνατό της σημείο της γυναίκας ελενα το φυσικό στήθος της. Η έλενα τονίζω δεν είναι το κορίτσι του γυμναστηρίου η τού αφύσικου σιλικονάτου στήθους είναι όμως το κορίτσι που με την τεχνική και το υπέροχο στήθος για τους λάτρεις των παιχνιδιών αυτού του είδους θα τους ανέβασε στον κόσμο των αισθήσεων. Η συνεύρεση με την Έλενα για την ωρα που είχα στην διάθεσή μου μπορώ να πώ ήταν μια εμπειρία ζωής και μόνο σαν αυτό μπορώ να το θυμάμαι συμμετοχή φανταστική κάνει όλες τις στάσεις και φυσικά απολαμβάνεις τα πάντα χωρίς ταμπού και κυρίως χωρίς κόμπλεξ από στοματικό μέχρι πρωκτικό. Η Έλενα στην πρώτη μας συνεύρεση με έκανε να νοιώθω ότι ήμουν ένας πορνοστάρ μεγάλης εμβέλειας που ο ρόλος του είναι να κάνει ότι γουστάρει στο θηλυκό χωρίς ταμπού και να κυριαρχεί επάνω του. Διάλλειμα συζήτηση που πραγματικά έδειξε το πόσο πνευματική κυρίως καλλιέργεια έχει και πόσο κατασταλαγμένη είναι. Στα του δευτέρου γύρου που ξεκίνησε με ένα υπέροχο για μένα 69 και ολοκληρώθηκε με τελείωμα στο στομα εκει η έλενα έδειξε την κυριαρχία της και και την γυναικεία τσαχπινία της κάνοντας με να νοιώσω όλα τα συναισθήματα ενός άντρα που θέλει να έχει πάντα κοντά του ένα τέτοιο πλάσμα. Κλείνοντας θέλω να σου πω ότι όπως η θαιδα κυρίεψε τον Μ. Αλέξανδρο και της έδωσε την πρώτη δάδα να πυρπολήσει τα ανάκτορα του Ξέρξη έτσι και εσύ με την συμπεριφορά και την συμμετοχή σου είσαι η φαντασίωση κάθε αρσενικού που θέλει να ξεχαστεί και να έρθει έστω μια φορά στην ζωή του στον κόσμο των αισθήσεων και των παραισθησεων

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
ΜΥΡΤΙΛΟΣ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.567
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Elena xatzi και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2017
Ένα φοβάμαι φίλε μου. Ο κόσμος των αισθήσεων και των παραισθήσεων είναι συνήθως ΕΘΙΣΤΙΚΟΣ.
27 Αυγούστου, 2017
Αυτή θέλω να την πηδήξω οπωσδήποτε!Καπέλο
28 Αυγούστου, 2017
150 με πρωκτικό???
28 Αυγούστου, 2017
Προμοτοριστικη κριτικη. Money MouthMoney MouthMoney Mouth
28 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

180 με πρωκτικο απλα εγραψα τις απλες υπηρεσιες της
28 Αυγούστου, 2017
Αφού τα'παμε ! Η κοπέλα είναι ΕΤΑΙΡΑ...μ'οτι συμβολίζει η ονομασία αυτήΜατάκι
28 Αυγούστου, 2017
Με όλα αυτά δεν καταλαβαίνω τη χαμηλή (σχετικά) βαθμολογία. Έχει γραφεί ότι το σύστημα δεν επιτρέπει κάποιες φορές(?) υψηλή βαθμολογία. Ισχύει και εδώ?
29 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ισχυει Ματάκι
29 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι !! Αμεσως το καταλαβες Ματάκι γαταΜατάκι
09 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν ανατρεξεις λιγο στο αγγλοελληνικο λεξικο σου... θα δεις οτι η λεξη promotion ( Ελληνιστη προμοταρισμα) ειναι η προωθηση ενος προιοντος που μ αρεσει... και επιπλεον πιστευω οτι και αλλοι θα ειχαν την ιδια αποψη γι αυτο κια θα ηθελαν να το δοκιμασουν.... Αυτη την εννοια δεν εχει η κριτικη μιας κοπελλας καταπιν συνευρεσης μαζι της ??

Γιατι θα ξεχασω και αυτα που εμαθα σχολειο με σενα
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10