Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν περνάει απαρατήρητη με τέτοιες φωτογραφίες, βέβαια δεν ξέρω πόσο επεξεργασμένες είναι αλλά ακόμη και έτσι ήθελα πολύ να την συναντήσω.
Πρώτη εντύπωση με το που την αντικρίζω είναι θετική, μια ωραία πιπινα γύρω στα 25 χαμογελαστή με ωραία μάτια γαλανά, ύψος γύρω στο 1.70 πρόσωπο όπως οι φωτογραφίες του γραφείου αλλά εκεί που με χάλασε ήταν τα χείλη της που τα έχει φουσκώσει. Δεν ειναι κάτι τραγικό ούτε κάτι πολύ άσχημο, αλλά αυτή η ηλίθια μόδα να πειράζουμε το παραμικρό έχει παραγίνει. Στο θέμα μας όμως, φόραγε και ενα λευκό φόρεμα το μωρό που διαγράφονταν κάτι ρόγες πολύ όμορφες, και φυσικά τα μάτια μου είχαν καρφωθεί εκεί. Η επικοινωνία να πω εδώ γινόταν με την βασική της Αγγλικής διότι η κοπέλα είναι σκραπας αλλά ακόμη και έτσι είναι ευχάριστος χαρακτήρας με γέλια κ.α. Δεν πέρασαν 3 λεπτά και η πιπινα με μια κίνηση αποχωρίζεται  το φόρεμα και μένει με ένα λεπτό στρινγκ. Απίστευτο σωματακι το μικρό, πηγα κοντά της σαν λωλος, μαγεμένος από το κορμάκι της να το αγγίξω, έχει ωραίο και απαλο δέρμα με ωραία τατουάζ και 3ρακια στήθη μούρλια μέτρια ως προς την υφή πολύ όμορφα και αυτα. Οπως ειμαι μεθυσμένος απο κορμι της την φιλάω, πολύ ωραίο φιλι, απαλό, με χρήση γλώσσας και κάτι χείλη φωτιά, έγινα ένα με αυτά. Πάμε μαζί στο ντουζ δεν ήθελα να το κάνουμε εκεί συγκρατηθηκα πολύ δύσκολα, εχει ωραίο σώμα όπως είπα μα πιο απίστευτος είναι ο ποπος της εντυπωσιακός χωρίς ρυτίδες, χωρίς ψωμάκια, έργο τέχνης μονο. Στο στοματικό αν και με χρήση χεριού το μωρό ξέρει να γλύφει πολύ καλά όπως και να παίρνει πρωτοβουλίες στο sex. Της αρέσει ο γρήγορος ρυθμός αλλά προτιμάει και το τρυφερό sex με αγκαλιές και φιλιά.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα με εντυπωσιακό  σώμα, αν και με χρήση τζελ που σε κάποια φαση το παρακάνει εχει πολύ καλή συμμετοχή στο sex και αυτό είναι που μετράει Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.449
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, batsos και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2017
Γιατί γαμώ την τρέλα μου όλες βάζουν gel???ΛύπηΛύπη
29 Αυγούστου, 2017
Καλε φιλε, μπραβο!! Για αλλη μια φορα εδιεξες σε μας τα στραβαδια το δρομο της ηδονης και της ευχαριστησης!!!!Μεγάλο χαμόγελοΚουλΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
30 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όσα ξέρεις εσύ δεν τα ξέρει ούτε το Ρωσικό Προξενείο Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3