Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113936
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση προ διμήνου στο Bill στο Μεταξουργείο. Συνεννόηση εύκολη με λίγα SMS. Άφιξη στην ώρα της. Με το που ανοίγω την πόρτα αντικρίζω ένα τουμπανιάρικο μικροκαμωμένο μωράκι μες την καύλα. Πρώτη εντύπωση πολύ θετική. Η κοπέλα όντως είναι πιο γλυκιά από κοντά σε σχέση με τις φωτογραφίες. Ντουζάκι στα γρήγορα και βουρ στον αγώνα. Η πίπα της πολύ καλή ,αργή αισθησιακή με πολύ σάλιο. Πραγματικά είναι χάρμα οφθαλμών να βλέπεις αυτό το μωράκι από όλους τους καθρέφτες να τον έχει στο στόμα και να τον περιποιείται. Έναρξη σεξ σε χαλαρούς ρυθμούς για να μην έχουμε πρόωρο τέλος που όμως δεν κράτησε πάρα πολύ γιατί πραγματικά δεν άντεχα. Έτσι έβγαλα την καπότα της τον έδωσα στο στόμα και την άφησα να με στραγγίξει μέχρι την τελευταία σταγόνα. Ντουζάκι εκατέρωθεν ,λίγο σόσιαλ στα αγγλικά στο οποίο η κοπέλα συμμετείχε με αρκετό χιούμορ και έναρξη δεύτερου γύρου. Πίπα μέχρι την ανύψωση του ηθικού και ήρθε επιτέλους η ώρα του κώλου. Βάζει λίγο λιπαντικό, με καβαλάει σε reverce cowgirl και γίνεται η είσοδος στην πίσω τρυπούλα της. Μπορώ να πω πως μου φάνηκε αρκετά στενή παρότι το κοντέρ έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα. Ανεβοκατέβαινε για πολύ ώρα στην αρχή αργά και μετά ανεβάζοντας κάπως ρυθμό. Σταματάει ,πιάνει τον δονητή της και το βάζει στη μουνάρα της. Το έργο συνεχίζεται για αρκετή ώρα με αυτήν να παίζει με τον δονητή της και να χοροπηδάει πάνω μου μέχρι που τελείωσα μέσα στο κωλαράκι της. Παρόλα αυτά συνέχισε να κουνιέται σε πιο αργό ρυθμό και να παίζει έντονα με το παιχνίδι της για κανά πεντάλεπτο ενώ εγώ ακόμα ήμουν πέτρα μέχρι που φάνηκε σαν να ήρθε σε οργασμό. Ξεκαβαλάει αργά τον πούτσο μου ,μου λέει πως τελείωσε και της απαντάω πως είμαι ο Πάπας της Ρώμης. Τότε μου απαντάει ότι δεν την απασχολεί καθόλου να πει στον πελάτη αν τελείωσε ή όχι απλά έγινε και μου το είπε. Μικρή σημασία έχει, απλώς το αναφέρω. Μπαίνουμε ξανά στο μπάνιο ,λίγο σόσιαλ ,χαιρετισμός και τέλος συνεδρίας. Γενικά είναι μια πολύ όμορφη γυναίκα για τα δικά μου γούστα η οποία παρότι το παρουσιαστικό της σε προδιαθέτει για σκληρό γαμήσι κινείτε σε πιο χαλαρούς ρυθμούς. Το δωράκι της είναι κάπως τσιμπημένο για φουλ πρόγραμμα αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Αυτά από μένα.
Keep Fucking....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, apollonas1972 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2017
Ωραίος! Και γω σκέφτομαι όταν ξαναέρθει να πάρω κωλαράκι.. αν με αφήσει και αν παίζουν φράγκα Γλώσσα
Απίστευτη θέα πάντως στα 4 το μωρό..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1