Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξέρω πως βρέθηκα σε αυτή την περιοχή και πως μπήκα στο δωμάτιο ..... είχε το βυζί της που με τράβηξε ....
ένα σώμα αρκετά καλό και ισως η αυτοπεποίθηση που σε έκανε να λες δε γαμιέται ας το ρισκάρω. Έτσι πέρασα μέσα στο δωμάτιο και ετοιμάστηκα περιμένοντας την Μπέτυ ... πρώτη φορά πήγαινα μαζί της παρ όλο που έχει 20 χρόνια στην Ελλάδα. Ακόμα αισθανόμουν αναποφάσιστος με το πως την θέλω μέσα στο δωμάτιο ..... μέχρι που μπήκε στο δωμάτιο . έβγαλε το μαύρο βρακάκι της και άρχισε να με χαδεύει με τα στήθη της και της ρόγες της εγώ ανταποκρίθηκα χαδεύοντας την και μετά της ζήτησα να τον πάρει στο στόμα της . Είχε πάρει τη στάση του 69 χωρίς να ανέβει επάνω μου , έτσι μου έδινε την δυνατότητα να της χαδεύω τα μουνόχειλα και την κλειτορίδα που δεν είχαν καθόλου ζελέ . ενώ αυτή συνέχιζε το τσιμπούκι αργά, βασανιστικά με πολύ γλείψιμο και παίξιμο με τη γλώσσα , ύστερα μου φόρεσε καπότα και ανέβηκε επάνω μου . την τράβηξα προς το πρόσωπο μου για να της γλύφω τα βυζιά οι ρόγες είχαν καυλώσει και αυτή κινιόταν ρυθμικά και αργά . πότε έχοντας τα βυζιά της κολλημένα στη μούρη μου και πότε να γέρνει προς τα πίσω για να τον παίρνει όλο μέσα της . Ύστερα την έβαλα από κάτω με μαξιλάρι της άνοιξα τα πόδια , με τα δυο μου χέρια , δεν τα σήκωσα ψηλά , πολύ δύσκολο για μια γυναίκα που δεν έχει μέση , και άρχισα να την γαμάω και εγώ ρυθμικά , είχα δε τη δυνατότητα με αυτή τη στάση να μπαίνω μέσα της όσο ήθελα ...... μέχρι που έχυσα .... με άφησε να μείνω ακόμα λήγω επάνω της μέχρι που εγώ σηκώθηκα . Αρκετά καλή ..... ευχαριστώ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, dimmits, Dr Serway και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2017
H Μπέτυ είναι εγγύηση!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1