Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή τσαρκα και τα μπαλακια γεματα. Αναπόφευκτα το εικοσαρικο θα θυσιαστεί για να ικανοποιηθεί η γενετική ανάγκη.
Φωκαιας 25 κάτω η παντα ευγενική ελληνιδα τσατσα με ενημερώνει οτι εχει τη γνωστη Τζανινα και μια νεα κοπελα "πρωτη μερα σήμερα" την Αννα που παρουσιαζει αμέσως.
Ειναι μια χαμογελαστη λιγο τρακαριαμενη νεαρα περιπου 25-28, λευκη στο δέρμα με μαυρα μαλακια μεχρι τους ώμους, μπαμπασικη δε τη λες αλλα εχει τα πιασιματα της. Στηθος μεγαλο ισως 3ρι, μετρια στο υψος. Χαιρεταει στα Ιταλικά και αμηχανα με κοιταζει. Η τσατσα ανακοινώνει πρόγραμμα με ελευθερο στοματικο και 69
Αποφασισα να περασω με σκοπο να γευτω το μουνακι της αφου έμοιαζε καθαρη κοπελα.
Στο δωματιο προσπάθησε να επικοινωνήσει στα ιταλικά , που δε ξερω και τα βρηκαμε στα Ρουμανικα που φυσικα ξερει αφου ειναι Ρουμανα.
Βγαζει μονη της βιαστικα στηθοδεσμο και σλιπακι ενω επαιζα με τα βυζια της τα ελαφρα πεσμενα με τις τεραστιες αγελαδισιες ρωγες. Τεραστιες πραγματικα παιδια, οσοι ψααχνουν τεραστιες σκληρές ρωγες θα το εκτιμήσουν. Τις πιπιλισα και γέμιζαν το στομα μου.
Προσπαθησα να εκμαιευσω φιλια στο στομα ομως τα απεφευγε επαγγελματικα και με χαμογελο.
Αποφασισα να κανω παιχνιδι γιατι την ειδα λιγο αγχωμένη, τη ξαπλωσα και αρχισα να γλειφω το μουνακι της. Της αρεσε πολυ και ειχε συμμετοχη κουνωντας τη λεκανη της σα να γαμιεται πανω στη γλωσσα μου οταν την εβαζα βαθια μεαα στο μουνακι της που ειχε υγρανθει πολυ. Μου αρεσε πολυ να βλέπω γις εκφρασεις ηδονής στο προσωπο της και συνεχισα πολυ ωρα. Μετα την ανεβασα απο πανω μου σε 69 να βαλει το πουτσο μου στο στομα της και το εκανε με μετρια αποτελεαματα.
Εμεινα εκει παλι πολυ ωρα αφου μου αρεσε και η κοπελα δεν εδειχνε να τη χαλαει αν και περασε σίγουρα το 10 λεπτο χρονου ισως και τεταρτο? Τελικα αισθάνθηκα να έρχεται το αδειασμα και τη προειδοποίησα με την ελπιδα να τελιωσω στο στομα την ενο καθοταν πανω στη μουρη μου αλλα αυτη εκανε μια γρηγορη κινηση και φορεσε καποτα μονο στο κεφαλακι και το εβαλε στο στομα της οπου τελιωσα.
Γενικα ειναι ομορφη για τα γουστα μου καθαρη και προσχαρη στα θετικα αλλα απο την αλλη με ξενερωσε που εκανε τη κίνηση με τη καποτα στο τελιωμα. Γαμισι δεν εκανα για να δω συμμετοχή σε αυτο. Φιλια δε δινει με τιποτα.
Η τσατσα παίρνει άριστα αφου δεν ενόχλησε και το δωματιο παλιο μεν αλλα καθαρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, dinos34 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού