Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Call-Girls 3278
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Άλλη μία της σειράς....ο τίτλος πιστεύω τα λέει όλα.
Τί μου έμεινε από τη συνάντηση; Πως τη σπάει έτσι τη μέση το άτιμο....Ναι!Ναι!Ναι!
Μιλάμε για πολύ καβλωτικό θέαμα. Τί άλλο; Ε, το ωραίο βυζάκι της, ούτε μεγάλο, ούτε μικρό, ότι πρέπει για το σωματότυπό της.
Πολύ ωραίο κορμί, τουλάχιστον για τα γούστα μου. Λεπτή μέση, ωραίο κωλαράκι και ότι ανέφερα για τα βυζγιά...
Πρόσωπο συμπαθητικό, τίποτα το ιδιαίτερο και για να πω την αλήθεια, λόγω της διάθεσής της λίγο ξενέρωτο μερικές στιγμές.
Ουκρανάκι 24 χροννών, μάλλον την αλήθεια μου είπε.
Ελάχιστα αγγλικά, αλλά συνεννόηση βγαίνει, κουτσά στραβά έσκασε λίγο χαμόγελο με τις παπαριές που προσπαθούσα να της πω.
Διάθεση αρκετά ξενέρωτη, μάλλον κουρασμένη θα έλεγα. Προφανώς με τις κάμπιες που βιζιτάρουν στη φτωχομάνα αυτές τις μέρες πρέπει να έχει φάει κανα χιλιόμετρο ψωλές σε μια εβδομάδα.
Και προφανώς δεν ήταν το όνειρο της ζωής της να έρθει εδώ και να την πάνε γαμιώντας 5-6 μπήχτουλες τη μέρα, αλλά τί να κάνουμε ρε κοπελιά, όλοι πουτάνες κάποιου άλλου είμαστε σ'αυτή τη ζωή, ακόμα και αν δεν το παραδεχόμαστε και το παίζουμε ανεξάρτητοι, πετυχημένοι ή δεν ξέρω και γω τί άλλο.Εμμμμ
Εσύ πουλάς το κορμί σου, εγώ πουλάω το μυαλό μου, άλλος πουλάει image και μούρη, άλλος πουλάει πατάτες στη λαϊκή....
Δε γαμιέται, πάρτο απόφαση, μόνο αυτό έχεις δυνατότητα να κάνεις, κάντο καλά και βγάλε φράγκα. Όλα τα άλλα να είχαμε να λέγαμε...

Από εμφάνιση λοιπόν όλα καλά όπως είπα. Στο σέρβις άλλο ένα κοριτσάκι που δεν ξέρει τί να κάνει και πως να βγάλει γούστα στο μαλάκα που πληρώνει.
Προσπαθούσε να με φιλήσει αλλά δεν καταλάβαινα τί σκατά ήθελε να κάνει, ένιωθα σα να ήμασταν δύο χρυσσόψαρα που καμμία φορά πλησιάζουν το ένα με το άλλο και φαίνονται σαν να φιλιούνται, δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω. Θα ανέβαζα και link για φωτογραφία αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται....
Πίπα για άλλη μια φορά 0....Τί 0.... μακάρι να ήταν 0, μείον θα έβαζα αν μπορούσα. Τί σκατά μωρή, πρώτη φορά βάζεις ψωλή στο στόμα σου;
Μουνάκι πολύ στενό, πάλι καλά, παρόλη την αρνητική διάθεσή της κατάφερα και τελείωσα 2 φορές επειδή τουλάχιστον κοπανούσα ένα στενό μουνάκι.Γλώσσα
Κρίμα πραγματικά γιατί η μπέμπα ξέρει να στήνεται πολύ καλά, γενικά όλη η εμφάνιση σε προδιαθέτει να τη βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τα φώτα.
Ροδέλα εμφανώς δουλεμμένη αλλά δεν άφηνε και λίγο παιχνίδι, είπαμε διάθεση μηδέν.
Εμφανή προσπάθεια να αποφύγει το 2ο γύρο αλλά πλέον τώρα τελευταία το έχω πάρει απόφαση, θα τις κάνω όλες να τα δουλεύουν τα λεφτά που δίνω, μπορούν δε μπορούν στ'αρχίδια μου, θα κάτσουν να τον φάνε ή θα δώσουν τα λεφτά πίσω.
Και μπορώ να πω πλέον πως μετά από τόσες φόλες που ήμουν κύριος και δεν αντιδρούσα έντονα στο τέλος έπαιρνα τ'αρχίδια μου και αυτοί έπαιρναν το μαρούλι (πουτάνα και μαστρωποί)....
Δεν είναι να λυπάσαι καμμία πραγματικά....και στις περισότερες περιπτώσεις θέατρο είναι, τί να νιώσει ρε το 20άχρονο από κούραση, δεν θυμάται ο καθένας μας πώς νιώθαμε όταν ήμασταν στην ηλικία τους;

Κλείνοντας να αναφέρω πως η νεαρά ψάχνει αγαπούλη για να την πάει Χαλκιδική για μπάνιο τις τελευταίες μέρες που θα είναι εδώ, σπεύσατε, αν και πιστεύω πως ήδη θα έχει γεμίσει ένα λεωφορείο με πρόθυμους υποψήφιους ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Στο Πευκοχώρι και αυτή μάγκες, μη χανόμαστε...Κεφάλι σε τοίχο!

Δεν τα έκλαψα, δύσκολα θα τα ξαναέδινα. Αν δεν έρθει καμμία άλλη της προκοπής, είναι μια καλή επιλογή για όσους δεν έχουν άλλες άκρες. Μην περιμένετε και πολλά όμως....

Ξέχασα να αναφέρω πως μου έδωσε πετσέτα με εμφανείς κηλίδες από αίμα πάνω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! οπότε για άλλη μια φορά τιναζόμουν σαν τα σκυλιά όταν βγήκα από το μπάνιο...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Έκανε και τη χαζή στο τέλος....

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού