Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είναι μερικές φορές που πολλοί από εμάς κάνουμε ανεξήγητα (ως προς τον εαυτό μας) πράγματα. Ένα από αυτά είναι η συγκεκριμένη επίσκεψη...το γιατί μπήκα και γιατί προσπάθησα να κάνω ότι έκανα ίσως να μην το καταλάβω ποτέ...Πραγματικά απορώ με τον εαυτό μου...Λοιπόν δεν θα μπω στην φάση να περιγράψω την κοπέλα (λίγο-πολύ) την έχετε δει ή την έχουν περιγράψει και άλλοι συναγωνιστές πριν από μένα αφού έχει περάσει από ουκ ολίγους οίκους του Μεταξουργείου. Πρόγραμμα βαρετό ανούσιο και μη καυλωτικό μιας και το μετάνιωσα από την στιγμή που έδωσα το δεκάρικο. Θες κάτι οι περίεργες μυρωδιές που μου ήρθαν Money Mouth θες κάτι η ακατάπαυστη λογοδιάρροια της Κεφάλι σε τοίχο! με έκαναν να το δω το όλο θέμα αγγαρεία. Κατσικογάμης Αφού τελείωσε το μαρτύριο μούτζωσα τον εαυτό μου στον καθρέπτη και αποχώρησα. Συμβουλή σε άλλους συναγωνιστές: Μην ακούτε πάντα το καυλί σας μπορεί να θέλει να σας σπάσει τα νεύρα ! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρυσταλία
Ripper
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
523
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, Tsarkalakos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2017
Σε επιασε το πορνοδιαστροφικο σου τυπε και την πατησες.
DN
Duke Nukem
26 Αυγούστου, 2017
Τελικα εμεις οι μπουρδελιαριδες ειμαστε λιγο ανωμαλοι!!!Και γω τα ιδια σκεφτομουν οταν την ειχα παρει τη συγκεκριμενη και οχι μονο οταν τελειωσα τη συνευρεση...
26 Αυγούστου, 2017
"Αφού τελείωσε το μαρτύριο μούτζωσα τον εαυτό μου στον καθρέπτη και αποχώρησα".

Χαχα Θεός! Προσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3