Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πριν ξεκινήσω δυο λογάκια για τις φωτό που έχουν ανεβάσει στο… άλλο κανάλι.
Ρε παιδιά, έχετε τέτοιο πλάσμα και το βγάζετε 2 φωτογραφίες πλάτη; Έλεος…
Ξεκινάω, λοιπόν.

Πιπίνι, δεν είναι πάνω από 25.

Από άποψη εμφάνισης, καλλονή. Σχετικά μικροκαμωμένη (ύψος σίγουρα κάτω από 1,65) αλλά τέλειο σώμα, γυμνασμένη, ευλύγιστη, βυζάκια υπέροχα, τουρλωτός πωπός, το δέρμα της μεταξένιο (δεν έχω αγγίξει πιο τέλειο δέρμα), πρόσωπο με έντονα σλαβικά χαρακτηριστικά (γουστάρω τις σλάβες ΚΑΡΓΑ λέμε), καταπληκτικά γαλάζια μάτια.
Από υπηρεσίες, άνετη και δοτική, πρόθυμη, ευγενική,έχει πολύ καλή συμμετοχή, παίρνει καλές στάσεις, καυλωτικά αγκομαχητά, νινάκι στενό, με @ίδια δεν ασχολήθηκε, καλή –όχι άριστη- πίπα.

Με άλλα λόγια πρόκειται για μια από τις καλές GFE επιλογές των στούντιο.

Όμως, η κακοσμία το στόματός της ΔΕΝ παλευόταν. Δεν έχω ξαναπάθει τέτοιο πράγμα. Έπεσε άκυρο σ΄ όλη συνεδρία, μύστες μου, χωρίς υπερβολή, το κορίτσι θέλει οδοντίατρο. Θα έγραφα διθυράμβους -και δικαίως γιατί το κορίτσι το αξίζει- αλλά μου τα χάλασε η στοματική κακοσμία. Παρεμπιπτόντως, καπνίστρια δεν πρέπει να είναι, τα μαλλιά της δεν μύριζαν καπνό, ούτε ανίχνευσα κάποιο ίχνος τσιγαρίλας.

Πολλά ελληνικούλια δε ξέρει, ξέρει όμως κάποια αγγλικούλια και έτσι η συνεννόηση επιτυγχάνεται επαρκώς.

Πρόγραμμα των 70 ευρώ, το στούντιο καθαρό και σικάτο, στα μείον όχι σφραγισμένη πετσέτα (στεγνή πάντως), και παντόφλες (όχι μιας χρήσης) τυλιγμένες σα μπομπονιέρα με ένα κόκκινο τούλι - έμεινα μαλάκας να κοιτάω.
Τσατσά τυπικά ευγενική.

Αυτά από μένα για τη σλάβα καλλονή της Μπουζιάνη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Υπηρεσίες
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2017
Μήπως είχε φάει σκορδαλιά-τζατζίκι-παστουρμά; Ο από κάτω παίκτης την έλιωσε στα γλωσσόφιλα μας μπερδέψατε κύριοι συνάδελφοι Χμμμ;Καπέλο
25 Αυγούστου, 2017
Καλή η κριτική αλλά αυτό με την κακοσμία....Είναι θέμα...
07 Σεπτεμβρίου, 2017
Πολλές φορές η κακοσμία της στοματικής κοιλότητας υποδηλώνει σοβαρή νόσο....Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3