Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περιπλανομενος στα σοκάκια της υδονης και χωρίς να έχω και επιθυμία να γαμησω μπήκα στον εν λόγω οικο και καθησα στο άδειο από κόσμο σαλόνι, η υπηρεσία ήρθε με χερετησε και άρχισε το ποίημα, οι κοπέλες τρεις Αλιονα Ολια και άλλη μια δεν θυμάμαι, στο άκουσμα του κωλου για την Ολια σε συνδιασμο ότι μου έκανε κλικ εμφανισιακά έβγαλα το αντίτιμο και μπήκα στο μεσα δεξιά δωμάτιο. Το δωμάτιο στο οποιο πρώτη φορά μπηκα ήταν αρκετά ευρύχωρο όπως και τα υπόλοιπα του οίκου καθαρό με ντουζιέρα η οποία ήταν εκτός λειτουργίας και μεγάλο κρεβάτι. Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο μιας και δεν είχε αλλο πριν έβγαλε το μεσοφωρι που φορούσε και ξεκινήσαμε. Από εμφάνιση μιλφ με καλο σώμα με πιασίματα με ωραίο στήθος και αρκετά εμφανισιμη. Ξεκίνημα αγώνα με προκατακτικα από μέρους της φιλάκια σε σώμα λαιμο αυτιά και ανταπεδωσα και εγώ με βυζομαλαξη και βυζοθηλασμοΓλώσσα φιλιά στο στόμα δεν επιδειωξα, πέρασμα σε πίπα άνευ αφού ρώτησε πρώτα αρκετά καλή και βαθιά πίπα και καραμελωμα τα δίδυμα για αρκετη ωρα χωρίς βιασύνη, την σταμάτησα για να περάσουμε στο σεχ απου την ανέβασα από πάνω σε ανάποδο καου σε δυνατούς ρυθμούς όπου σε λίγο κουραστηκαμε και οι δυο και αλλάξαμε σε ιεραποστολικο με τα ποδια στους ώμους σε πολυ εντονους ρυθμούς, και τέλος γονατιστο πισωκολητο για παραβίαση κωλοτρυπηδας οπου με λίγο τζελ μπήκε σχετικά εύκολα ,και ενω στην αρχή δεν άφηνε να τον τερματίσω λέγοντας ότι πονούσε, σιγα σιγα παραδόθηκε και έκανα ένα δυνατό σφυροκόπημα από τα καλύτερα κωλογαμησια που έχω κάνει, όπου μετά απο περίπου ενος 5αλεπτο βγήκα έβγαλα καποτα και τις είπα να τελειώσω στο στόμα το απέφυγε γιατί της λέω για στομα αλλά κατάλαβε ότι θα τελείωνα αμέσως και τον πιάνει και τον κατευθυνει στο σεντόνι όπου και τελείωσα και αφού τελειωσα τον έτριψε λίγο στα βυζια της, φάουλ αυτό για μένα. Συμπέρασμα πετυχημένη κατάθεση με καλές επιδόσεις με φουλ πρόγραμμα χωρίς βιασύνη καθησα γυρω 15+ στο δωμάτιο η υπηρεσία δεν ενόχλησε το δωμάτιο καθαρο, η μόνη παραφονια αυτό που ανεφερα παραπάνω. Ημερομηνία ενδεικτική πάρκινγκ μέτρο αν και λόγω Αυγούστου παρκάρεις όπου γουστάρεις αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Όλια
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, fouxter, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2017
Να υποθέσω ότι αμέσως μετά άλλαξε το σεντόνι χαχαχαχα!!!!
29 Αυγούστου, 2017
Μεγάλο χαμόγελοποιος ξερει? το ελπιζω.Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2