Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έπειτα απο καιρό είπα να ξανακάνω μια βόλτα απο την οδό και έχω να πώ ότι μάλλον είχαν κι άλλοι πολλοί την ίδια σκέψη. Πρώτη μου φορά είδα να περιμένουν σε κάθε σπιτάκι σχεδόν απο 2 άτομα.

Αρχικό πλάνο πρίν φτάσω ήταν η Λολίτα στο 14 αλλά με το που έσπρωξα την πόρτα αντίκρισα 2 μεγαλύτερης ηλικίας κυρίους να περιμένουν +αυτον που ηταν ήδη μέσα. "Οοο καλα χαιρετίσματα" ήταν η πρώτη μου κουβέντα.

Επόμενη στάση 11 και Αννίτα όπου εκεί περίμενε άλλος ένας +εναν μέσα. Ξανά κάτω τα σκαλιά και νά'με απέξω απο το 4 που δεν είχε τύχει να ξαναμπώ. Κι'άλλα σκαλιά Money Mouth

Για την τσατσά δεν θα πω πολλά μιας και ήθελε να μου πεί την ιστορία της ζωής της, έρχεται η Βίκη η οποία είναι μια κοπελίτσα γύρω στα 24, αδύνατο πιπινάκι θα έλεγα, Βουλγάρα, με μικρό στήθος και τρουλωτό κωλαράκι. Αποφάσισα να περάσω μιας και η κοπέλα φάνηκε να έχει διάθεση.

Στο δωμάτιο μπήκε χαλαρή, ξάπλωσε μαζί μου και ξεκινήσε να χαιδεύει κάνοντας κουβέντα. Μετά ανέβηκε πάνω μου ξεκινώντας τα φιλιά παντού κυριολεκτικά κατεβαίνοντας προς τα κάτω. Μόλις είδε οτι η στύση ηταν στο 100% περασμα σκούφου και πίπα. Καλή θα έλεγα αλλά δεν είχε αυτό το κάτι για να με κάνει να ξετρελαθώ. Αλλάξαμε 3 στάσεις και το τέλος μας βρήκε στα 4 με την κωλάρα της θέα.

Μία γενικά καλή πρώτη εντύπωση απο την κοπέλα όπου αν δεν βρώ κάτι καλύτερο όταν ξαναπεράσω, σίγουρα θα την τιμήσω!

Έκανα μετά την περασάδα μου, γεμάτη και η Εύα παραδίπλα Κεφάλι σε τοίχο!και σηκώθηκα και έφυγα

Καλό υπόλοιπο Αυγούστου!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 smxat0, Doctor T

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού