Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένη επίσκεψη χτες βράδυ στο Λιοσίων 73Α για τη Κλεοπάτρα, ένα μωρό που μου άρεσαν οι φωτογραφίες του και μου κίνησε την περιέργεια. Εμφανίζεται στο σαλόνι περπατώντας ελαφρά αρτσούμπαλα με τα ψηλοτάκουνα, σίγουρα θα χρειαζόταν πολλές ώρες μαθημάτων αν ήθελε ποτέ να βγει στη πασαρέλα. Μου άρεσε και στο πρόσωπο, οπότε λέω στη τσατσά ότι θέλω διπλό χρόνο για να την πηδήξω με την ησυχία μου, και πληρώνω 40 ευρώ. Μπαίνω στο ίδιο δωμάτιο που είχα πάρει και την Χριστίνα, αλλά αυτή τη φορά το κλιματιστικό δούλευε σε πολύ χαμηλούς ρυθμούς, η θερμοκρασία ήταν οριακή για να κάνει κάποιος σεξ χωρίς να λουστεί στον ιδρώτα.

Χαπακωμένος όπως πάντα με ένα Sildenafil στα 25mg, χρειάστηκε να περιμένω κανένα τέταρτο τη Κλεοπάτρα, προφανώς υπήρχε άλλος συναγωνιστής που είχε σειρά πριν από μένα. Έρχεται τελικά χαμογελαστή στο δωμάτιο με ένα "Γεια σου, τι κάνεις". Η Κλεοπάτρα μιλάει ελάχιστα ελληνικά και τα αγγλικά της είναι επίσης πολύ φτωχά, οπότε η επικοινωνία είναι σχετικά δύσκολη αλλά όχι αδύνατη. Οι φωτογραφίες της είναι αρκετά κοντά στη πραγματικότητα, αλλά ελαφρώς επεξεργασμένες. Λεπτό σώμα με αρκετά καλές αναλογίες και ένα γλυκό, νεανικό και φρέσκο προσωπάκι. Το μαλλί της είναι λίγο πιο κοντό από ότι στις φωτογραφίες, ενώ είναι κομμένο ίσιο στο μέτωπό της. Σε συνδυασμό με τα γαλαζοπράσινα μάτια της, μου θύμιζε ελαφρά την Ούμα Θέρμαν όταν έπαιζε στο Pulp Fiction.

Έρχεται στην αγκαλιά μου και μου σκάει μερικά βαθιά υγρά φιλιά χωρίς γλώσσα, που με κάβλωσαν με τη μία, το εργαλείο μου έγινε πέτρινο και έδειχνε έτοιμο να εκραγεί. Ωραία προκαταρκτικά με μένα να της φιλάω τα βυζάκια και να τις πιπιλάω τις ρόγες που αντιδρούσαν άμεσα, ενώ εκείνη μου χάιδευε απαλά το εργαλείο. Ξεκινάει ακάποτη πίπα όπου η απειρία της κοπέλας είναι έντονα εμφανής, χωρίς ποικιλία και σχετικά ρηχή, αλλά με σωστή πίεση από τα χείλη στον κορμό. Παρόλα αυτά που άρεσε αρκετά, επειδή η όλη εμφάνιση της Κλεοπάτρας με άναβε. Μετά από 1-2 λεπτά μου φοράει καπότα, συνεχίζει ακόμα λίγη πίπα και μετά της λέω να ανέβει σε cow girl. Εκεί φάνηκε ακόμα εντονότερα η απειρία της Κλεοπάτρας, αφού δεν διαθέτει το κούνημα της λεκάνης στο οπλοστάσιό της όταν ο άντρας είναι ολόκληρος καρφωμένος μέσα της.

Συνέχεια με ιεραποστολικό, όπου ενώ είχε αρχικά τα πόδια της ψηλά στην πλάτη μου και το μουνάκι της μου έδινε πολύ ωραία αίσθηση, λίγο μετά τα κατέβασε χαμηλά και μου το χάλασε. Συνέχιζε όμως να μου δίνει μερικά βαθιά και υγρά φιλιά που με έφτιαχναν πολύ. Της λέω να γυρίσει σε πισωκολλητό, όπου συμμετείχε όμορφα με σιγανές κραυγούλες και μετά από λίγο ήρθε η κατάθεση. Μου άρεσε που δεν προσπάθησε να τραβηχτεί όταν έχυσα, περίμενε εμένα να την χορτάσω σαν αίσθηση και να κάνω εγώ την κίνηση να βγω από μέσα της.

Συμπερασματικά μια γλυκιά και όμορφη κοπέλα με λεπτό σώμα, αλλά ακόμα άπειρη, που χρειάζεται να μάθει αρκετά πράγματα και να γράψει πολλά χιλιόμετρα στο κρεβάτι. Νομίζω όμως ότι είναι πολλά υποσχόμενη και ίσως να έχουμε να κάνουμε με ένα αστεράκι σε κανένα χρόνο από σήμερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
262
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, fouxter, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού