Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατηφοριζω απο Ομονοια με τα ποδια προς ΜεταξιMoney MouthΟποιος δεν εχει παει στο Καιρο δεν χρειαζεται να παει καθολουΘυμόςΑς βαλει ο πετυχημενος αυτος δημαρχος ,ο Καμινης, και μερικους πακι να χτισουν μια απομιμηση πυραμιδας να ειμαστε ακριβως ιδιοι.Τα πεζοδρομια τερμα μαυρα,λες και τα εχεις περασει πισσα,σκουπιδια παντου,ανθρωπινα και μη,τσιγαρα κατω χιλιαδες,καδοι ενας καθε 2 χιλιομετρα, και εκατονταδες παρασιτα να απομυζουν οτι εχει μεινει απο το σαπιο κουφαρι της ΑθηναςΘυμόςΓωνια Κολωνου και Λεωνιδου μια γατα τρωει κατι εντοσθια πεταμενα στο πεζοδρομιοΘυμόςΘυμόςΘυμόςΡε ΚαμινηΜαλακίαθες να γινεις και πρωθυπουργοςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!ΜαλακίαΘυμός
Μια πουτανα στην Ιασωνος δεν με αφηνει να φυγω:eyeroll
-καλα μωρε,να κανω μια βολτα
-τι σημαινει 'βολτα',δεν ξερω τι θα πει
-ξερεις τοσα καλα ελληνικα,δεν ξερεις τι θα πει 'βολτα';
-οχιΕμμμμ
-καλα,παω εναν περιπατοΕμμμμκαι τα λεμε.
ακριβως διπλα μας στον τοιχο κατι χριστουγεννιατικα λαμπακια αναβοσβηνουνMoney Mouth23 Αυγουστου 2017Money Mouth
Με τα πολλα εκανα την τσαρκα μου και κατεληξα στο Κολωνου 23,'ανακτορο'.Αυτη η τσατσα πρεπει να νομιζει οτι ειναι ζωγραφος,γλυπτρια,κατι τετοιο.Φουλαρια,ριχτα,μπερεδες..Money MouthΗ παλετα της λειπει,να ζωγραφιζει πουτσες στους τοιχους για διακοσμησηMoney Mouth
Μου παρουσιασε λιγο πριν την Ελενα.Μετριοψηλη Ρουμανα,μελαχροινη,με ομορφογλυκο προσωπο,νταρντανομουνα με τασεις για bbw,οσοι θελετε μασταρια και πιασιματα κοπιαστε,οσοι ψαχνετε για skinny,μοντελες και στυλιαρια μην μπειτε στον κοποMoney Mouth
-την ειδες και πριν,ετσι;ειναι και καλη κοπελα..
Η αληθεια ειναι οτι η Ελενα ηρθε μεσα στο χαμογελο,με πολυ καλη διαθεση.Με βρηκε στο μεγαλο μεσαιο καθαρο δωματιο με το διπλο κρεβατι και τον καθρεπτη στον τοιχο να ψιλοπασπατευω την ψωλη μουMoney Mouth
-απο που εισαι;
Εξαρχης μου εκανε γνωστο οτι δεν μιλαει Ελληνικα η Αγγλικα παρα μονο Ρουμανικα,Ισπανικα και Ιταλικα.Πρεπει να εχει μαζεψει μπολικες ψωλες δηλαδη στις εκει χωρεςMoney Mouth
Χωρις βιασυνη αρχισε να μου φιλαει το στηθος με μαεστρια και επιτοπου το καυλι θεριεψεΝαι!Ναι!
Ταυτοχρονα χουφτωνα τις χορταστικες της βυζαρες ενω αρχισα να περιεργαζομαι την παχυλη της μουναραΝαι!ολα αυτα χωρις μα και μου.
Σε λιγο φορεσε καποτα και αρχισε να πιπωνειΝαι!
Μικρος ειχα δει μια ελληνικη τσοντα οπου ενας μουσατος γαμουσε ενα μιλφ απο κωλο .
-ελα μωρη της ελεγε,θα σου βαλω και τα αρχιδια μεσαΚαπέλο
-ναι μωροMoney Mouth,απαντουσε αυτη στον μουσατο,και τα αρχιδακια μεσαMoney Mouth
Βεβαια τα αρχιδια δεν εμπαιναν ποτε μεσαΘυμός,οσο και να περιμενα confused:
Παραλιγο λοιπον η Ελενα να βαλει και τους ορχεις μεσαΝαι!ΚαπέλοΠροσκύνημα
Πολυ βαθεια πιπα,hands free,η μυτη της εβρισκε αφαλοΝαι!ενω δεν εβγαλε κιχ οταν της επιασα τα μαλλια και το κεφαλι και τα ανεβοκατεβαζα με μανια στο εξαγριωμενο μου καυλιΝαι!
Ανετα μπορουσα να τελειωσω με το τσιμπουκι της,επρεπε ομως να γαμησω και μουνοτρυπιδιΝαι!
Της ειπα να ξαπλωσει και με την μια τον καρφωσα στην λιπασμενη της μουναρα.Δεν καθισε αμετοχη,αντιθετως επαιζε επιδεξια με το στηθος μου ενω αρχισε να βογγαει οταν αρχισα να την πηγαινω κομπρεσερΓερο-μύστης
Μετα απο λιγο με νοηματα την γυρισα στα 4 και μονος της τον φυτεψα παλι μουνι.η αληθεια ειναι οτι μιας και με αφησε να τον βαλω μονος σκεφτηκα να κανω και καλα 'λαθος ' και να παω για κωλοτρυπιδιΕμμμμ αλλα δεν ηξερα τι θα γινοταν,μπορει να χαλαγε το καλο μεχρι τοτε κλιμαMoney Mouth
Την αρπαζα με μανια απο τα καπουλια και τους ωμους και της γαμουσα το μουνι ενω ταυτοχρονα βοηθουσε και ο καθρεπτης.οταν ηρθε η ωρα να αδειασω τα χυσια την βουτηξα απο την κοτσιδα με τα δυο χεριαΝαι!Ναι!Ναι!και μουγγριζοντας αρχισα να της γεμιζω το μουνιΝαι!Καθισε αδιαμαρτυρητα μεχρι να ξεστραγγιξω ενω ταυτοχρονα ετρωγε και μερικες μπατσες στα κωλομαγουλαΓερο-μύστης
Σηκωθηκαμε,μου εδωσε υγρο μαντηλακι,πλυθηκαμε και οι δυο στον νιπτηρα,φορεσε παλι την μαυρη στριγκαρα και αποχωρησε σε καλο κλιμα.
Ευχαριστηθηκα γαμησι.Η τυπισα ηταν μαζι μου χαμογελαστη,φιλικη,,πηρε το πουτσοκεφαλο στο λαρρυγιΝαι!ενω ηταν δεκτικη σε καθε ειδους πιασιματα και ανεβοκατεβασμα κεφαλιου απο τα χερια μουΚαπέλοΣτηθηκε καλα και ηταν η λαμπερη εξαιρεση στα αμετρητα ρουμανικα κλεφτρονια που λυμαινονται το Μεταξουργειο.Οτι δεν ξερει και την γλωσσα ισως βολευει,γιατι μπορεις να βριζεις προστυχολογα ανετα χωρις να καταλαβαινει.Εγω θα την ξαναεπαιρνα υπο αυτες τις συνθηκες.
Βγαινοντας και περπατοντας ως το μετρο σιγουρευτηκα γιατι δεν θα ψηφισω Καμινη ακομη και να ξανακατεβει ο Χριστος στη γη και να μου το αντιπροτεινει μπας και αναστηθω και γω καποτε αντι να καω στην κολασηΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2017
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, prontifix, 968 και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2017
Μύστη μου τι κριτική έγραψες πάλι!Σεβασμός!ΚαπέλοΚαπέλο
24 Αυγούστου, 2017
Eύγε man.. Όπως πάντα περιληπτικότατος Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα Καπέλο
24 Αυγούστου, 2017
Πολιτικο μανιφεστο!Ναι! Την τσοντα την εχω δει αλλα δεν θυμαμαι πως λεγεται.Μεσα δεκαετιας του 80 ειναι η τσοντα.
24 Αυγούστου, 2017
Τυπε και τα παπουτσια μεσα δεν ελεγε η τσοντα;Γλώσσα
H
Hellraiser76
26 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε krangΚαπέλο
26 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε giatioxiΝαι!Καπέλο
26 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος tommyΚαπέλοΝαι!
26 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε hellraiser μαλλον αλλη τσοντα ηταν αυτηΚαπέλο
20 Οκτωβρίου, 2017
Ρε συ ΝΑΣΟ, είσαι Ο πορνοπεζογράφος της σαπίλας.

Καπέλο
A
Alekos666
20 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το προσπαθω alekos,ευχαριστωΚαπέλοΚαπέλο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10