Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα είναι μια πετιτ κορασιδα 22 χρονων με καλο κορμακι, εχει προκλητικο κωλαρακι,μικρο βυζι και ένα
χαριτωμενο προσωπακι, τα μαλλακια της είναι στο υψος των ωμων της και είναι ξανθα.
Στο σαλονι κανει γρηγορο περασμα και λεει φιλακια εδώ εδώ εδώ δειχνοντας το κορμι της.
Το μονο που ειχα να χασω ηταν ένα 10ρικο οποτε μικρο το κακο λεω ας περασω.
Η Αννα ηρθε στο δωματιο και αμεσως αρχισα να της χουφτωνω το μπανικο κωλι της στα ορθια όπως
και να της γλειφω τα βυζάκια,με αφησε να την χαρω για λιγο ετσι και μετα μου ειπε να ξαπλωσω.
Προκαταρκτικα δεν κανει, μου εβαλε καποτα στο κατακαυλωμενο πουτσο μου και μου εκανε μια αρκετα σφιχτη
πιπα με εντονες κινησεις του κεφαλιου της σε σημειο που με πονουσε, της ειπα να χαλαρωσει λιγο και να το κανει
πιο απαλα όπως και εκανε.Περασε και μια γρηγορη από αρχιδια,οχι κατι ιδιαιτερο.
Την εβαλα στα τέσσερα οπου στηθηκε καλα και τον εφαγε βαθια, το κωλαρακι της είναι ποιημα για πισσοκολλητα,
βγηκα από μεσα της ξαπλωσα και της ειπα να ανεβει από πανω αλλα μου ειπε καλυτερα ανεβα εσυ πανω μου,
αποφεύγοντας λοιπον ετσι το καβαλημα πανω στον πουτσο μου την εβαλα σε κανονικη σταση οπου την γαμησα δυνατα και
βαθια, αντεχει και δεν κλεβει,το μουνακι της είναι στενο σε σχεση με άλλες κορασιδες ακομα και με χρηση κρεμας
το δερματακι της απαλο και τρυφερο.Την εγλειφα στο λαιμο και μου ανταπεδωσε και η ιδια κανοντας μου μια ωραια
πιπιλια.Την εχυσα σε αυτή τη σταση.

Συμπερασματικα η Αννα εχει ενα ωραιο κορμακι που θελεις να το θωπεύσεις όταν το βλεπεις, στο κρεβατι γαμιεται καλα αλλα
δεν συμμετεχει ιδιαιτερα, δεν είναι φολα κα για ένα 10ρικο αξιζει να μπει καποιος αναμεσα στα ποδια της.
Ο χωρος ωραιος και καθαρος και η τσατσα δεν ενοχλησε νωρίτερα του προβλεπομενου χρονου τον οποιο δεν παραβιασα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.246
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού