Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294113
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και υπάρχουν άπεριρες κριτικές θα πρέπει να προσθέσω κ εγώ άλλη μία γιατί το αξίζει. Η Πένυ Είναι ξανθιά, όμορφη κοπέλα και αναμφισβήτητα σέξυ. Γύρω στο 1,68, καλλίγραμμο σώμα, λεπτή μεσούλα, μεγάλο στήθος για τις αναλογίες της και υπέροχα οπίσθια για να τα σφαλιαρίζεις ασταμάτητα. Να προσθέσω και τα όμορφα, μικρά πατουσάκια της που ξέρει πολύ καλά πως να τα χρησιμοποιεί. Όσες φορές την είδα ήταν πάντα καθαρή και περιποιημένη και το δέρμα της είναι πολύ απαλό.

Πολύ παθιασμένη στο σεξ, ξέρει σίγουρα να σε καυλώνει με το βλέμμα της και δε διστάζει να πάρει πρωτοβουλίες σε στάσεις, να σου αρπάξει τον πούτσο ή τα αρχίδια και να στα γλύψει όταν της καυλώσει ή να σου βάλει τις πατούσες της πάνω στο πρόσωπό σου τη κατάλληλη στιγμή κάτι που πιστεύω θα αρέσει πολύ στους ποδολάγνους.

Επίσης να προσθέσω πως είναι πολύ έξυπνη κοπέλα. Αυτό φαίνεται γιατί χωρίς να σε ξέρει μπορεί να ψυχολογήσει αμέσως τι θέλεις και να προσαρμοστεί ανάλογα. Μου έχει κάνει πραγματικά εντύπωση. Όταν εγώ θέλω παθιασμένα πράγματα χωρίς να με ρωτήσει αρχίζει τα βρισίδια και τα χαστούκια ή όταν είμαι πιο down γίνεται αμέσως πιο ρομαντική. Γενικά την έχω πετύχει σε διάφορες φάσεις και σε όλες ήξερε ακριβώς πως να προσαρμοστεί χωρίς να ρωτήσει.
Η κοπέλα είναι για όλες τις καταστάσεις και πάντα ευγενική και χαμογελαστή στο τέλος και δε βιάζεται. Όχι μόνο ξέρει να σε καυλώνει αλλά ξέρει και πως να σε κάνει να νιώθεις όμορφα και να φεύγεις με χαμόγελο.

Επίσης είναι μια κυρία που μου ανοίγει τη πόρτα κάθε φορά, πολύ εξυπηρετική και ευγενική. Ένα ντουσάκι και μια λάμπα παραπάνω να βάλουνε και πιστεύω πως θα είναι άψογοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.224
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 karota, gousgoun

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού