Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 18983
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά τον εξανδραποδισμό από την Ελένη Χατζή αποφάσισα να βάλω πλώρη για νέα κατάκτηση. Η επιλογή ήταν εύκολη γιατί η συγκεκριμένη άτακτη πλην πρόθυμη κορασίδα μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα και η συνεννόηση με το γραφείο ήταν υποδειγματική. Φτάνει λοιπόν η ώρα του ραντεβού και ανοίγοντας την πόρτα εκπλήσσομαι ευχάριστα. Οι φωτογραφιές το αδικούν το μωράκι. Μπήκε μέσα αποφασιμένη να αφήσει όλη την ευτυχία που έφερνε μαζί της. Το χαμόγελό της αφοπλιστικό, οι βυζάρες της απλά δεν υπάρχουν. Να μη θες να σταματήσεις το πιπίλισμα. Ο κώλος πολύ καλός αλλά όχι τόσο πεταχτός όσο στις φωτογραφίες.Τα τατουάζ που έχει σκέτη καύλα! Ο πάγος έσπασε αμέσως, η μικρή είναι πύραυλος. Φιλιά, αγκαλιές μπαλαμούτι... Χάθηκα ξαφνικά μέσα στα βυζιά της να ψάχνω τη χαμένη μου αθωότητα. Αυτό που βρήκα όμως ήταν η ακολασία προσωποποιημένη. Δεν έχασε καθόλου χρόνο. Χωρίς να πω τίποτα τον έβάλε όλο μέσα στο στόμα της. Γουστάρει να ρουφάει, το μουνάκι της έσταζε όταν πήρε τα πουτσοσκάμπιλά της. Δεν ήθελα να τελειώσβ έτσι όμως. Ήθελα να της σκίσω τη μουνάρα ιεραποστολικά πρώτα για να χαρώ τισ ποδάρες της και να κοιτάω την καύλα στο προσωπό της. Δεν την άφησα να βγάλει το στριγκάκι της. Απλά το έκανα στην άκρη και μπήκα. Στενό μουνάκι με πολύ ωραία αίσθηση. Μέσα στην υγρασία η μικρή φώναζε να της σκίσω το μουνί και να τη γαμήσω όσο πιο δυνατά μπορώ. Το ωραίο είναι ότι δεν φαίνόταν καθόλου ψεύτικο. Ένιωσα μετά από πολύ καιρό ότι δεν είμαι με επαγγελματία. Αφού τον πήρε μέχρι τη μήτρα έτσι, στήθηκε πολύ όμορφα στα 4 για να της κάνω το μοσχομυριστό της μουνάκι καινούργιο. Άντεξε και εδω γερό σφυροκόπημα αλλά η μικρή τα ήθελε στο στόμα για το τέλος του πρώτου γύρου! Δεν της χάλασα το χατίρι. Τα πήρε όλα μέχρι τελευταία σταγόνα και πολύ διακριτικά πήγε να τα φτύσει στο νιπτήρα όπου φρόντισε και την στοματική της υγιεινή και μπήκε για ντουζάκι. Στο σόσιαλ τα πάει πολύ καλά, είναι πολυ ευγενική και πολύ ανοιχτός άνθρωπος. Καπνίζει αλλά δεν άναψε τσιγάρο χωρίς να ζητήσει άδεια για να καπνίσει και πριν από αυτό δεν κατάλαβα κάτι γιατί φροντίζει να μην υπάρχει η παραμικρή μυρωδιά. Ο δεύτερος γύρος δεν άργησε να έρθει καθώς η μικρή είναο πολυ sexy και το στοματάκι της ξέρει να το δουλεύει καλά. Αυτή τη φορά την έστησα στα όρθια για να έχω θέα την κωλάρα με το ταττου. Αρκει να σας πω ότι μας άκουσε όλος ο όροφος. Γουστάρει άγριο σκίσιμο το μουνάκι της. Παρόλου που πέρασε η ώρα άραξε λίγο στο κρεβάτι μαζί μου, έκανε το μπανάκι της και έφυγε με ηρεμία και όχι σαν κυνηγημένη. Η επίγευση της συνευρέσεως κάτι παραπάνω από θετική, το μόνο που δεν της αρέσει είναι το δάχτυλο. Γι αυτό και ο τίτλος (δανεισμένος από το βιβλίο του Ναγκιμπ Μαχφουζ φυσικά)... Όλη μου η μέρα κύριοι σκάλωσε σε αυτή την ώρα και δεν βλέπω την ώρα να ξαναδω την Κατερίνα. Σε κάποιους μπορεί να φανεί υπερβολική η κριτική... Ίσως έίναι γιατί μέθυσα από το άρωμα της και το γλυκό μουνάκι της. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε γαμάει κανείς τέτοια μουνιά κάθε μέρα. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, anon. και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2017
ρε γαμικουλα,ολες τις εχεις γαμισει.για πε,εχει φιλι με γλωσιδι?
22 Αυγούστου, 2017
φιλε η τυπισσα ειναι ελληνιδα οπως λεει η αλβανακι?
23 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει γερόλυκε! Και με το παραπανω...
23 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου για Ελληνίδα την έκοψα αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά! Δε ζήτησα ταυτότητα! Και απο Παραγουάη να ειναι, ειναι μουναρος!
23 Αυγούστου, 2017
Έχεις γράψει 29 κριτικες. Παντού απο 8 και πανω και όλες "σιγουρα" . Οκ ειςαι θετικός τύπος αλλα ειναι κρίμα να "καις" συναγωνιστες.. Εμένα με τη Τζούλια με "έκαψες" . Ποιος να σε πιστέψει Χμμμ;
23 Αυγούστου, 2017
Εχει σημασια αν ειναι Ελληνακι η Αλβανακι η Κιμεζοεσκιμωακι..? ΗΜΑΡΤΟΝ! Σημασια εχει οτι γαμαει απο αποψη υπηρεσιων! Ηθελα να την τιμησω εδω και καιρο, μετα απο αυτη την κριτικη (απο ατομο που θεωρω αρκετα αξιοπιστο) θα δοκιμασω το αργοτερο μεχρι αυτο το ΣΚ!
Μονο για γλωσσοφιλα δεν ειδα τιποτα, ουτε γραφει στη σελιδα του γραφειου (μονο φιλια γραφει). Αν θες μαν, δωσε ινφο.
23 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είδα την κριτική σου για την τζούλια και φαίνεται ξεκάθαρα ότι ο σωματότυπος δε σου κάνει. Γιατί πας; αφού βλέπεις φωτογραφίες, βλέπεις video. Δεν είδες ότι η κοπέλα δεν έχει το σώμα που ζητάς; Επίσης, οι κριτικές μας είναι υποκειμενικές και αντικατοπρίζουν κατάθεση εμπειρίας. Δεν είναι διαφημιστικό προιόν. Δε σου είπα φίλε polax τρέξε να γαμήσεις τη μικρή.Ούτε διαφημιστής του γραφείου είμαι για να με ενδιαφέρει αν θα γαμήσεις ή όχι. Στην τελική αν δε με πιστεύεις και θες να μου πεις ότι σε έκαψα στείλε ένα pm ή κάνε το σχόλιο σου στην κριτική που νομίζεις ότι σε έκαψα. Επιπρόσθετα, όλες μου οι κριτικές είναι καλές γιατί με όλες τις κοπέλες που πήρα πέρασα πολύ καλά. Τους φέρθηκα άψογα και το ίδιο έκαναν και οι κοπέλες. Δεν ήταν όλες μοντέλα της Victoria secret και δεν ψάχνω και για τέτοια άλλωστε. Αν λοιπόν θεωρείς ότι καίω κόσμο κάνε αναφορά στους διαχειριστές και άσε με να δώσω εξηγήσεις στους σερίφηδες. Καπέλο
23 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειμαι ρατσιστης δδεν γαμαω βρωμοαλβανιδες καριολες
24 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Albania Κάργα η κοπέλα Μπάμ! Κάνει..
27 Αυγούστου, 2017
που το βλεπετε οτι ειναι αλβανιδα πατε καλα μπαμ κανει οτι ειναι ελληνιδα οτι να ναι μαθετε να ξεχωριζεται εξυπνακιδες ... και το παιδι που την πηρε ειπε αυτο που ειδε εαν λετε χωρις να δειτε απο κοντα??? απο μια φωτο ??? Θυμός
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2