Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας τις κριτικές συναγωνιστων πήγα στο συγκεκριμένο οίκο να βρω μια από τις δύο που δουλεύουν βερονικα και Στέλλα, είχα ανάγκη έναν καλό κωλογαμιση Μεγάλο χαμόγελοΚατσικογάμης πράγματι βρήκα την Βερονικα την οποία δεν την είχα ξαναδεί και μου άρεσε πολύ εμφανισιακά οπότε και σε συνδυασμό με το φουλ πρόγραμμα ήταν μονόδρομος, δίνω το μπλε και μπαίνω δωμάτιο. Το δωμάτιο μεγάλο ευρύχωρο αλλά κατώτερο από τον μέσω όρο τις περιοχής, το μόνο που είχε είναι έναν καλόγερο και το κρεβατι, αλλά γενικά ήταν καθαρό ίσως επειδή πηγα και στην αρχή της βάρδιας. Πλυθηκα τοπικά στον νιπτήρα αραξα, σε 5 λεπτακια ήρθε η κοπέλα, ελληνικά δεν γνωρίζει μόνο κάτι λέξεις αλλά γνωρίζει αγγλικά, με ρώτησε πως θέλω την πίπα και λόγου άνευ με πηγε στο νιπτήρα να με πλυνει όπου το έκανε σχολαστικά, αυτό είναι στα συν γιατί διχνει ότι είναι καθαρή, η μόνη παραφωνία είναι ότι με σκουπισε με μια πετσέτα που είχε επάνω στο κομοδίνο και δεν ξέρω αν είχε σκουπίσει και αλλους με αυτή. Ο αγώνας τώρα εξελίχτηκε ομαλά με πίπα και γλύψιμο όρχεων, λίγο ισπανικό ,69 δεν κάνει δεν της αρεσει είπε μετά από πάνω, ιεραποστολικο, πισωκολητο, όπου εκεί παραβιασα το κωλαράκι της, στην αρχή μου έλεγε σιγά και σιγά και προσπαθουσε να αποφύγει να τον πάρει όλων μέσα, αλλά την άρπαξα από την μέση και άρχισα να την ξεσκίσω Γλώσσα και εκει παραδόθηκε όπου μετά από λίγο εχυσα δυνατα μέσα στο κωλαντερο της ,βγήκα έβγαλα κράνος δεν υπήρξε μερεντα , η κοπέλα ντύθηκε με ευχαριστησε και εφυγε. Συμπέρασμα όμορφη κοπέλα με καλές υπηρεσίες και φουλ πρόγραμμα χωρίς βιασύνη η τσα2 δεν ενόχλησε, το δωμάτιο καθαρο αλλά μέτριο, πάρκινγκ μέτρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, makhswrx, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού