Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 173835
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Μυρτώ την είχα καιρό στις επιλογές μου καθώς κοιτάω συχνά τις κοπέλες του γραφείου...Ήταν απ'τις φωτογραφίες της γυναίκας που μου κάνει το "κλικ" για να βρεθώ μαζί της και να την γνωρίσω...
Κάλεσα το γραφείο λοιπόν χθες το βράδυ.Η Άντζυ που "συντονίζει" την κατάσταση στο τηλέφωνο ήταν άψογη και έτσι μετά από το τηλεφώνημα κατευθύνθηκα στο λακόμπα όπου κλείσαμε το ραντεβού...
Έκανα ένα φρεσκάρισμα στο μπάνιο και ξάπλωσα για να περιμένω τη Μυρτώ...
Ήρθε στην ώρα της,χωρίς καμία καθυστέρηση.Με που άνοιξα την πόρτα έμεινα λίγο...Ήταν όπως ακριβώς την περίμενα,όμορφο έκφυλο πρόσωπο,γυμνασμένο φουλ σώμα με ενισχυμένα στήθη και φοβερή επιδερμίδα.Το σώμα της το χαρακτηρίζω στα πιο γυμνασμένα που έχω συναντήσει.Σπάνια βλέπεις να έχουν κάνει τόσο καλή δουλειά.Το λέει άλλωστε και η ίδια πως γυμνάζεται καθημερινά σχεδόν με personal...Οπότε τα αποτελέσματα είναι εμφανή.
Ήταν ντυμένη πολύ κομψά με ένα φόρεμα στο μπεζ χρώμα,περιποιημένα άκρα και άψογο μακιγιάζ.Το δε σώμα της μοσχοβολούσε από μακριά.Έχει και μία τσάντα μαζί της με τα απαραίτητα...Κρέμες σώματος,αρώματα ότι μπορεί να φανταστείς για να την κάνουν ακόμη πιο τούμπανο!
Αφού μιλήσαμε και γνωριστήκαμε μπήκε στο μπάνιο για να ετοιμαστεί...Μιλούσαμε βέβαια και κατά τη διάρκεια που έκανε τις ετοιμασίες με αρκετό χιούμορ...
Μετά από λίγα λεπτά βγήκε από το μπάνιο φορώντας μόνο τα άσπρα εσώρουχά της...Πραγματικά ήταν σαν "κουνελάκι" του playboy,της το είπα και γελούσαμε για λίγο μέχρι να πέσουν τα πρώτα φιλιά...
Ξεκινήσαμε με αργά και βασανιστικά προκαταρκτικά από μέρους της με ανεβοκατέβασμα της γλώσσας από την ευαίσθητη περιοχή και πάνω...Ήταν σαν να σε περπατάει μία Αμαζόνα...Σκέτη κόμπρα το στόμα της εδώ...Ανεβοκατέβαινε με άψογο ρυθμό...Μετά από λίγο περιορίστηκε στην ευαίσθητη περιοχή δίνοντας μία άψογη περιποίηση σε αυτή χωρίς να αφήσει σημείο παραπονεμένο...Μικρή διακοπή για κάποια πεταχτά φιλιά και πέρασμα του προφυλακτικού...Έναρξη στο σεξ!Με την Μυρτώ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς δε χρειάστηκε πολύ και έτσι μετά από λίγες διεισδύσεις έφτασε το τέλος του πρώτου μέρους...
Ξαπλώσαμε και μιλήσαμε για λίγο για αρώματα,καλοκαιρινές διακοπές και άλλα θέματα...Κάναμε ντουζάκι και οι δύο και ξανά στο κρεβάτι για την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου...!
Φιλιά και πάλι για την αρχή και πιπίλισμα από μέρους μου στο στήθος της και το λαιμό της...Της αρέσει παρα πολύ να την φιλάνε και να της προσφέρουν χάδια στην πλάτη της κάτι που έκανα με αρκετή ευχαρίστηση...Κατέβηκα πιο κάτω καθώς ήταν η σειρά μου για να περιποιηθώ και εγώ λίγο το "γατάκι" της...Πολύ καλή ανταπόκριση από μέρους της "κλειδώνοντας" το κεφάλι μου κάτω χαμηλά....
Διάλειμμα με φιλιά, πάλι και πέρασμα του προφυλακτικού.Σεξ τώρα πρώτα στα τέσσερα με άψογο στήσιμο από μέρους της και στη συνέχεια ιεραποστολικό όπου ανταλλάζοντας φιλιά μας βρήκε το τέλος και σε αυτό το μέρος...
Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα και μιλήσαμε για λίγα λεπτά ακόμη μίας και είχε απομείνει λίγος χρόνος.Έκανε το μπάνιο της,ντύθηκε,φόρεσε τα αρώματα της και τις κρέμες της και με ένα γλυκό φιλί με καληνύχτισε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Πραγματικά η Μυρτώ "καταχωρείται" στις πολύ ωραίες συναντήσεις μου και γνωριμίες μου.Καθ'όλη τη διάρκεια ήταν ευχάριστη,χαμογελαστή και με όρεξη και διάθεση γι'αυτό που κάνει.Στο σεξ η συμμετοχή της ήταν σε άψογα επίπεδα με αληθοφανείς αναστεναγμούς και εκφράσεις ευχαρίστησης...Ήταν αυτό που ήθελα και περίμενα γι'αυτό και ο ενθουσιασμός μου.Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον του αρέσουν γυναίκες σαν τη Μυρτώ!
Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου μαζί της,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, dourosladers, Kerveras και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού