Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63647
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Katty τη συνάντησα πριν από μερικές εβδομάδες, μετά από προτροπή φίλου και αφού οι γνωστές μου ήταν διακοπές/ δεν έβρισκα την Άννα100/ και δεν ήθελα να πάω σε στούντιο.
Εύκολη επικοινωνία, ραντεβού στο Bill ,η κοπέλα ήρθε στην ώρα της με ένα φόρεμα με σκίσιμο στο πλάι.
Εμφανισιακά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο. Άνω των 25 ετών, μετρίου αναστήματος, με λίγα περιττά κιλά σε κοιλιά/μηρούς/γλουτούς (που σε συνδυασμό όμως με το ύψος της, φαίνονται). Από το πρόσωπό της ξεχωρίζουν τα πολύ ωραία ματάκια της. Μέχρι εκεί!
Αν τη δει κάποιος στην παραλία με μαγιό δε θα κοιτάξει δεύτερη φορά..
Στήθος σχετικά καλό (σύντομα όμως θα χρειαστεί μαστοπηξία) , χωρίς όμως καλοσχηματισμένη θηλή.
Στα του σεξ με συγχωρείτε αλλά δε θα προβώ σε περιγραφές που δεν ενδιαφέρουν. Θα πω μόνο ότι δίνει φιλιά, προσπαθεί να το παίξει gfe, το στοματικό της είναι μέτριο , στο σεξ δεν αρνείται κάτι αλλά δε σε ξεσηκώνει.
Καθαρή, ντουζάκι πριν/μέση/μετά.
Ολοκλήρωσα 2 φορές, καθώς ήμουν έτοιμος σκεπτόμενος μια άλλη κοπέλα.
Τα χρήματα τα είχα ακουμπήσει στο κομοδίνο από την πλευρά μου και της τα έδωσα στο τέλος.
Μετά έμαθα ότι εργαζόταν σε γραφείο για 110 ευρώ.. Με τίποτα δε θα τα έδινα!!
Προσωπικά θεωρώ ότι και τα 80 είναι πολλά για την κοπέλα .Αν ήταν πιο όμορφη, με πιο ωραίο σώμα θα έλεγα χαλάλι..

-Η ημερομηνία είναι στο περίπου
-Στις φώτος γράφω ελαφρώς επεξεργασμένες, διότι κατ εμέ επεξεργασία είναι και όταν ρουφάς την κοιλιά σου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
taurus1
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.295
Πόντοι:
6.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Maxim Reality, fouxter, doc_lin και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού