Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84679
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον η Ευα ειναι ενα μπαμπατσικο μωρακι που αξιζει πολλα
της αρεσει αυτο που κανει και το δειχνει
αρχικα ειχαμε κανονισει για την πεμπτη που θα ερχοταν αλλα ηταν καπως απο το ταξιδι και με παρακαλεσαι να το αναβαλουμε για παρασκυη αλλα δεν μπορουσα εγω οποτε το κανονισαμε για σαββατο.

έχω κάνει το μπανακι μου και περιμένω το μωρό. ακούω το χτύπημα στην πόρτα και ανοίγω, το μωρό μπαμπατσικο (όπως μου αρέσει-μην μας καρφώνουν και κόκαλα) μου σκάει ενα καυτό φιλί και παει για μπανακι και βγαινει με κατι εσώρουχα σκετη κόλαση (μαύρα-κόκκινα)
ξεκινάει μια αργη στην αρχη βασανιστική πιπα η οποια ειχε τα παντα γλύψιμο αρχιδιών φτυσίματα τα παντα και καπως ετσι μετα απο κανενα 15 λεπτο ηρθε το τελος στο στο φιλόξενο στόμα της οπως της ειχα ζητήσει στο sms.
Μπανακι και απο τους δυο μας και λιγο η κουβεντουλα λιγο η μουσικη απο την TV η καυλα αρχισε να ανεβαίνει και ξεκινάει με πιπα και προτροπή για δαχτυλάκια που της το εκανα με μεγαλη ευχαρίστηση. σε λιγο αρχίζω να μπαίνω στην πύλη του παραδείσου, γλυκο υγρο μουνακι που συντομα αρχισε να πλημμύριζει απο υγρα. δοκιμάσαμε καθε σταση και ηταν κοριτσι λαστιχο. αλλα εγω που να τελειώσω. εκει ερχεται η έκπληξη. της δειχνω την ταπα που ειχα φερει (την εχετε δει σε φωτο στο νυμα της) και της ζηταω να την δοκιμάσει. με πολυ τζελ και πολυ κοπο αν και πονούσε πολυ τελικα μπηκε μεσα ηδονή. εχοντας την ταπα μεσα ηταν αλλη αισθηση να την γαμας (αλλα υστερα απο λιγο με παρακάλεσε να την βγαλει γιατι πονουσε πολυ και εγω σαν κυριος δεν μπορουσα να πω οχι)
συνεχίσαμε για αρκετη ωρα και καποια στηγμη τα πηρε παλι στο γλυκο στωμα της
μπανακι και απο τους δυο κουβεντουλα και οι ωρες γινανε σχεδον 4.
ειχαμε χασει το πως περασε η ωρα με το καυλοτικο γαμιση που καναμε

sorry ευα αλλα το σύστημα αυτες τις βαθμολογίες με αφηνει
περιμενω το επομενο ραντεβου μας (επεσε κοσμος βλεπεις)

άσχετο αλλα και σχετικο ποιος ηταν ο μλκς που της εκανε την παρασκευή αυτο το σημάδι στο .......

και ρε ασυναγώνιστες πλευρίτωσα το κλιματιστικό ο αερας με χτυπούσε στην πλάτη αλλα τι να κανουμε
οπως λεει και η διαφήμιση ανοιχτο κλιματιστικό πόνος στην πλάτη κλειστο ιδρώτας σαν να μην υπάρχει αύριο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
386
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NBAZ, deus69, mac_man και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού