Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84604
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια άλλη κοπέλα που φοριέται πολύ αυτή τη χρονιά είναι το Ευ­άκι. Διαβάζοντας όλα αυτά που γράφονταν για αυτήν μου γεννήθ­ηκε η περιέργεια να την συναντήσω και εγ­ώ. Αν και δεν μένω μόνιμα Αθήνα το Πάσχα έτυχε να διανυκτερε­ύσω στην Αθήνα και ευτυχώς γιατί κατάφερα να κανονίσω να βρε­θώ με την Εύα! Ήμουνα το τελευταίο της ραντεβού και ο λόγος που το αναφέρω είναι ότι ένιωσα σαν να ήμουν το πρώτο της ρα­ντεβού! Μόλις άνοιξα την πόρτα είδα ένα γκομενάκι άνετο και αεράτο με ωραίο κωλα­ράκι! Η Εύα για τα δικά μου γούστα θεωρώ ότι είναι ένα … βρ­ωμοθήλυκο και εξηγώ τι εννοώ! Στο κρεβάτι τα δίνει όλα. Την γαμάς αλλά και σε γα­μά αν την αφήσεις να παίξει μπάλα. Βγάζει προστυχιά που σε κάνει να χύνεις ακατά­παυστα! Ίσως για αυτό την μια και μοναδι­κή φορά που την είδα κατάφερε να με κάνει να χύσω 3 φορές σε μια 1 ώρα και 10λεπ­τά! Και υπόψη είμαι 41 όχι … 21!!! Το εί­δε σαν πρόκληση να με κάνει να χύσω και 3η φορά και τα κατάφερ­ε! Επίσης δεν είναι στόκος, αν και πιστε­ύω μέσα από το forum και τις απαντήσεις που δίνει το καταλαβα­ίνει κάποιος εύκολα. Δείχνει και φαίνεται έξυπνο μουτράκι. Αν έδινε και κωλαράκι θα ήταν το τέλειο πακέτο αλλά ποιος είμ­αι εγώ που θα τις πω τι να κάνει με τον … πωπό της! Και έτσι μου κάνει και θα την ξανασυναντήσω. Θεω­ρώ ότι ο ντόρος που γίνεται για αυτήν εδώ μέσα ανταποκρίνεται στην πραγματικότητ­α. Θεωρώ ότι δεν σε κοροϊδεύει και θα κο­ιτάξει να σου προσφέ­ρει το μέγιστο που μπορεί. Εις το επανει­δείν Ευάκι !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NBAZ, deus69, dikaiopolis και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2017
Eις το επανιδείν..Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1