Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Βικτωρία είναι μια καστανή,κοντή γεματούλα,εμφανισιακά μέτρια κοπέλα αλλά βυζαρού!
Ίσως το μόνο άξιο αναφοράς επάνω της!

Διαβασμένος και πληροφορημένος για το τί (ίσως να) με περίμενε,έκανα τη δοκιμή μόνο και μόνο για τον βυζοοπλισμό της και δυστυχώς...τίποτα!

Προσπαθεί να αποφύγει ότι μπορεί και δεν μπορεί,τρομπάρει αντί να πιπώνει,καμπουριάζει αντί να στήνεται και το μόνο που σου αφήνει μια γλυκιά γεύση μέσα στην συνολική πίκρα,είναι το βυζορούφηγμα-βυζοζούληγμα,το παίξιμο με τα μαστάρια της,το ισπανικό (που νοιώθεις το πέος να χάνεται ανάμεσα στις δυο χαράδρες της!) άντε και το θέαμα του πέρα-δώθε των βυζιών της τη στιγμή που προσπαθείς να σφυροκοπήσεις-δηλαδή για όση ταχύτητα σε αφήσει να ανεβάσεις.

Πέρα από αυτά,είναι γενικά μια μετριότητα που σίγουρα υπερτιμάται στα 50 ευρώ που είναι και το μίνιμουμ των υπηρεσίων της.

*Βγαίνοντας από το στούντιο,φίλος μου που πριν το αποφασίσω να περάσω μαζί της με απέτρεπε,μου έκανε πλάκα παίζοντας με την πίκρα μου λέγοντάς μου το αμίμητο:
"Τελικά η Βικτώρια είναι ο Κιμ Γιονγκ Ουν των στούντιο:
Έχει το πυρηνικό βυζο-οπλοστάσιο μόνο που δεν ξέρει ή δεν θέλει να το χρησιμοποιήσει!!!"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, iuakoya, makhswrx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού