Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την θαύμαζα από τις ταινίες της, την είχα βάλει στο μάτι καιρό, αλλά λόγω δουλειάς δεν έβρισκα τον χρόνο. Πριν μια βδομάδα έμαθα ότι σε λίγες μέρες φεύγει κ έρχεται Οκτώβρη, δεν ήθελα να μείνω με το αποθημενο κ έστειλα μήνυμα για να μου δώσει το κινητό της, με καθυστέρηση 1ας μέρας μου απάντησε.
Κλείσαμε το ραντεβού μέσω viber για την περασμένη Πέμπτη. 1,5 ώρα 230, πονταρα 230 ορμομενος από τις καλές κριτικές, τις καύλες που είχα κ γιατί όταν την είδα στον Σειρηνάκη με καυλωσε.
Νωρίς βράδυ Πέμπτης το μωρό ήρθε στην ώρα του, της είχα πει πως να ντυθεί για να γουστάρω. Όταν άνοιξα την πόρτα είδα μια μουναρα, θεωρώ πως από κοντά είναι καλύτερη από της φώτο που έχει εδώ, μου σκάει γλωσσοφιλο κ μπαίνει μέσα. Αμέσως μπήκαμε στο ψητό λίγο μπαλαμουτι στο όρθιο κ μετά στο κρεβάτι όπου την εγλυψα από πάνω μέχρι κάτω κ από τις δύο μεριές, φοβερό δέρμα και σώμα, στο αυτί της ψυθιρισα τον ρόλο που θα κάνει δηλαδή ήθελα να κάνει την 2η ξαδέρφη μου(σε ηλικία 18-19 χρονών είχα ερωτικές επαφές με την δεύτερη ξαδέρφη, δυστυχώς τώρα παντρεύτηκε κ δεν έχουμε επαφή αλλά πολλές φορές κάνω επανάληψη των φάσεων στης τανες). Μπήκε αμέσως στο πετσί του ρόλου κ μου έλεγε διαφορά καυλωτικα, αφού την περιποιηθηκα ήταν η σειρά της, με εγλυψε παντού και κωλοτρυπιδα όπου ήταν πραγματική απόλαυση, αρχησε κ με πιπωνε βάζοντας μου δάκτυλο, δεν άντεξα παρόλο που κρατιωμουν να μην χύσω γιατί ήθελα να την καρφώσω. Έχυσα μέσα στο στόμα της ουρλιάζοντας από ηδονή. Πήγαμε για μπανάκι εκείνη έκανε κ στοματικό διάλυμα, στα συν γιατί αυτό δείχνει επιπλέον καθαριότητα. Καθίσαμε λίγο κ τα είπαμε,ο δεύτερος γύρος μπήκε δυναμικά, είχε ξαπλώσει στην άκρη του κρεβατιού κ εγώ από πάνω τις στον έδινα στο στόμα στην συνέχεια της έφερα στην μούρη τον κώλο μου να τον γλύψει κ να τον δακτυλιασει λέγοντας της βρομολογα κ πως ο ξάδερφος της θα την γαμησει άγρια. Πρώτη στάση cow girl, όπου κοπανιοταν με μανία πάνω μου λέγοντας μου πόσο πουτανα είναι κ πως γουστάρει πουτσα, ενώ εγώ της χτυπούσα τα κωλομαγουλα με το ένα χέρι κ το άλλο επιανα τον βυζιά της. Μετά ιεραποστολικό όπου έπεσαν πολλά γλωσσοφιλα κ βρισιδια κ με αυτήν να με δακτυλιαζει με μανία. Επόμενη στάση στα τέσσερα όπου της έριξα πολλά κ δυνατά χαστούκια με δικιά της παρότρυνση. Εκεί κάπως κουραστικα κ της τον έδωσα για πίπα, όταν ήρθα στα ίσα μου την ξάπλωσα ανάσκελα και της γαμουσα το στόμα δεν μασαγε η γκόμενα παρόλο που την ζοριζα,την έβαλα πάλι να με γλυφοκωλιασει, έφτανα προς το τέλος κ γύρισα και τα πέταξα στα βυζιά της. Μπανάκι κουβέντα κ μετά ο τρίτος γύρος που ήταν παρόμοιος με τον δεύτερο, η ωραία φάση στον τρίτο γύρο ήταν που την είχα βάλει μπρούμυτα και την καρφωνα με μανία κ αυτή να ζητάει κ άλλο, είναι κάτι που το σκέφτομαι κ καυλώνω ακόμα και τώρα που το γράφω.
Περιμένω τον Οκτώβριο για να επαναλάβουμε την φάση, μαζί με κάποια άλλα φετίχ που έχω στο άρρωστο μυαλό μου. Μαριλου είσαι ο ορισμός της ηδονής!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, athensdiva, Ntountaras και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού