Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοιγοντας η πορτα με πιασαν αναμικτα συναισθηματα... το προσωπο της κοπελας δεν εμοιαζε καθολου, ηταν πολυ χειροτερο απο τις φωτο και ομολογω πως διστασα, ομως μεσα απο την ημιδιαφανη ρομπα της διεκρινα ενα φιδισιο κορμι. Πριν σκεφτω παραπανω η Bella χωθηκε στην αγκαλια μου γουργουριζοντας και προσφερε τα χειλια της σε ενα φιλι που με εξεπληξε... πραγματικα ηταν σαν να ακουσα "μωρακι μου τι κανεις, μου λειψες πολυ" ! Η επαφη του ζεστου καλιγραμμου κορμιου της πανω μου εφερε το εργαλειο μου σε πληρη αναπτυξη, και σε δευτερολεπτα ημουν γυμνος και την εγλειφα. Το κορμι της ακολουθουσε το ρυθμο και ανταποκρινονταν ενω το κεφαλι της ηταν ριγμενο πισω με κλειστα τα ματια και δαγκωνε τα χειλια της.. Η τυπισα το ζουσε κανονικα, το μουνακι της μουσκεμα, οι ρωγες της καγκελο..επιτελους ρε πουστη μου... μετα απο τοσες ομορφες παγοκολωνες και στυλατα κομοδινα, μου κατσε ! GFE ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ !

Οι ρυθμοι ειχαν ανεβει και η Bella εδειχνε οτι ηθελε να μπει στην απομενη φαση, να τον παρει στο στομα. Η πιπα αν και οχι τσοντα στυλ, ηταν αυτη της ερωτευμενης γκομενας, ηταν με παθος, βαθια, υγρη, αγαπαγε το πεος και επαιζε μαζι του, ηταν η σκλαβα του.. Σε ολη τη διαρκεια που ηταν μπουκομενη, τη δαχτυλιαζα και μουγκριζε απο καυλα.. και ηθελε κι αλλο ...
Δεν θα περιγραψω με καθε λεπτομερεια τους δυο γυρους ανηλεους πηδηματος οπου εγιναν ολα, νομιζω η πιο ακριβης περιγραφη ειναι αυτη που θα φανταστειτε μονοι σας, λεγοντας σας απλα πως καθ ολη τη διαρκεια της τρελλας αυτης, η Bella προπορευοταν, μαντευε τα γουστα μου και αλλαζε σταση οταν ηθελα χωρις να πω κατι, ανεβαζοντας μoνη της κι αλλο τις στροφες..
Ειχα καιρο να βγαλω 2 γυρους χωρις καν να το σκεφτω, και να μου μεινουν και 15 λεπτα περισσευμα, που η Bella τα επενδυσε σε χαδια μασαζ και γλυκολογα.

Φευγοντας απο το ραντεβου, στο αυτοκινητο, αναλογιζομενος το τι ειχε συμβει, θυμηθηκα οταν ειμασταν πιτσιρικαδες και καναμε κοντρες-συνεργεια-φτιαγμενα αυτοκινητα κλπ , τις "προπορειες" που διναμε στα μοτερ για να δουλευουν καλυτερα "στα ψηλα" ... η Bella δινει ακριβως αυτο το αποτελεσμα και ειναι απολαυση... ενα μειγμα αληθινου GFE με μια μικρη δοση PSE.

Υ.Γ. στο προσωπο μοιαζει μονο στη πρωτη (μεγαλη) φωτο ,και το σωμα ειναι καλυτερο ολων των φωτο ... αλλα δε θα σας νοιαξει !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Virginios_Richter, Πρυτανης, sithlord και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2017
ιδια εμπειρια και εγω ακριβως φιλε. σου δινει την αισθηση οτι ζει για το γαμησι. αν καταφερεις και κατσεις δηλαδη και προσπερασεις το προσωπο περνας σουπερ απλα πιστευω αρκετοι θα απογοητευτηκανε και θα χασανε το τι θα επακολουθουσε...γιατι εδω που τα λεμε αν με τετοιο προσωπο εβγαινε φολα θα εκλαιγες τα 140 για κανενα μηνα χαχα Χαμόγελο
K
kostasasximos86
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1