Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651887
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Λέιλα την είχα δει σε πέρασμα μου από το μαγαζί αλλά είχα άλλες προτεραιότητες....Το απαραίτητο κλικ έγινε στο προχθεσινό μου πέρασμα την Τετάρτη όπου και βρέθηκα στο δωμάτιο μαζί της....
Ησυχία στη περιοχή λόγω Δεκαπενταύγουστου και παρκάρισμα αρκετά κοντά στο μαγαζί.Υποδοχή από την ευγενική κυρία της υποδοχής και ολιγόλεπτη αναμονή στο σαλόνι.Με κέρασε ότι ήθελα και ήταν και πολύ ανοιχτή στο να με κεράσει και δεύτερο ποτό αναψυκτικό ό,τι ήθελα τέλος πάντων...!
Η Λέιλα ήρθε μετά από λίγο και μιλήσαμε λίγα δευτερόλεπτα μέχρι να αποφασίσω να την επιλέξω για τα ενδότερα...
Για όσους δεν την έχουν δει,πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με ωραίο αδύνατο σώμα,μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους που τα πιάνει πίσω και ωραία περιφέρεια...Το πρόσωπό της είναι όμορφο και γλυκό άλλωστε είναι και μικρή ηλικιακά!
Έκανα ένα ντουζάκι για να χαλαρώσω και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο.Ήρθε μετά από λίγο και ξεκινήσαμε το μασάζ.Κάνει πολύ χαλαρωτικό μασαζάκι και μου άρεσε αρκετά.Ξεκίνησε με τα πόδια,την πλάτη τον αυχένα,τα χέρια και κατέληξε με ωραίο τρόπο στην περιοχή....
Γύρισα απ΄την άλλη και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα...Αρκετή ώρα είχαμε τριψίματα και φιλιά.Κατέβηκε πιο κάτω και με φιλούσε στο στήθος και την κοιλιά...Στοματικό πολύ καλό με ωραία χρήση της γλώσσας και φυσικά με γλύψιμο σε όλη την ευρύτερη περιοχή!Αρκετή ώρα καραμέλωσε και τα @@@κια.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Με πολύ καλό στήσιμο στο μασαζοκρέβατο ξεκινήσαμε το ιεραποστολικό.Ειναι αρκετά ευλίγιστη και γυμνασμένη,ωραία θέα να σηκώνει σαν ψαλίδι τα πόδια της....!Μικρή διακοπή για λίγη περιποίηση από μέρους μου στο πεντακάθαρο γατάκι της.
Αλλαγή τώρα στα τέσσερα με άψογο στήσιμο και εδώ αλλά και πολύ καλή συμμετοχή με αναστεναγμούς και βογγητά.Γύρισμα ξανά σε ιεραποστολικό για λίγα λεπτά και τελείωμα στο στήθος της....
Κάθισε δίπλα μου αφού σκουπιστήκαμε και μιλήσαμε για λίγα λεπτά χωρίς κανένα ίχνος βιασύνης από μέρους της.Απόχώρησε για λίγο και αφού έκανα ένα ντουζάκι ήρθε για να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο,ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!

Η Λέιλα αποδείχτηκε μία πολύ καλή επαγγελματίας και πιστεύω πως ανήκει στην πρώτη κατηγορία των επιλογών του μαγαζιού.Είναι ορεξάτη εύχαρη και προσπαθεί να ικανοποίησει τον παρτενέρ της στο έπακρον!

Αυτά για τη Λέιλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, n.smirni76 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού