Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησα για Σοφια, και εκανα λαθος στο ιδρυμα, και ξεπροβαλει η Λορενα μεσα σε ενα συνολακι αερατο και τα μαλια κοτσιδακια, τουμπανακι.!!! Γλώσσα....ποια Σοφιααα.??? Μεγάλο χαμόγελο
Μπενω μεσα και την περιμενω 40αρι φυσικα απλο...ερχετε μεσα βγαζει τα ψιλοτακουνα και πεφτει χωμα.!!Σπασίκλας Η Λορενα ειναι ενα κοντοπουτανο, με προσωπακι που δεν εθουσιαζει, σαν κατι να εχει κανει με τα χιλια της, βυζακι μικρο φυσικο κοιταει την γη, το κωλαρακι της ομως ειναι το ατου της.! Σφιχτο καλοσχηματισμενο, τελειο, ειχαμε προκαταρτικα στα ορθια, στο κρεβατι και πιπα στο παλουκομενο πουτσο μου λυσασμενη θα ελεγα, εφερε και την μουναρα της διπλα μου για δαχτυλιασμα...τι αλλο θελω.!!?? Στο γαμισι πανω τα εδωσε σχετικα ολα εμοιαζε λυσασμενη για πουτσο, φανηκε και απο το ιδρωμενο της κορμι το ποσο προσπαθουσε, προτωβουλιες στασεων δικες τις να μου λεει σε θελω μπρουμητα και να της τον δινω να κουνιετε και αυτη σαν λυσασμενη...
Η Λορενα με εξεπληξε θα ελεγα, ειναι ενα προσχαρο κοριτσακι που θελει να σε ικανοποιησει, τα δουλεψε τα λεφτα της και με το παραπανω, ισως απο τις λιγες εκει μεσα σε αυτα τα μαγαζια που αξιζει να την πληρωσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Λορένα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού