Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για να είμαι ειλικρινής πήγα καυλωμένος από την περιγραφή του N. Smirni του οποίου οι κριτικές πάντα είναι γλαφυρές, ακριβέστατες ως προς το τι θα αντιμετωπίσει κανείς και αναλυτικές. Η Βερόνικα όπως την περιγράφουν οι συναγωνιστές στις προηγούμενες κριτικές. Εγώ να προσθέσω μόνο ότι φορούσε διχτυωτό καλσόν και γαλάζια γυαλιά. Το όλο παρουσιαστικό σε συνδυασμό με τις περιγραφές τωμ προηγούμενων κριτικών δεν άφησε περιθώρια για μεγάλο πρόγραμμα. Ήμουν αποφασισμένος να ζητήσω τελειωτικό στο στόμα. Η κοπέλα πολύ γλυκειά, πολύ επαγγελματίας, με έμφαση στην καθαριότητα. Αφού μου έπλυνε τον φιρφιρή με έριξε στο κρεββάτι και ξεκίνηση μια πίπα με μαεστρία και εναλλαγές. Τότε την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω έτσι. ΜΟυ είπε φυσικά, με τράβηξε, με σήκωσε στο πάτωμα, γονάτισε, άνοιξε το στόμα και έβγαλε τη γλώσσα έξω περιμένοντας το υγρό πυρ. Μόλις έχυσα τον ξαναέβαλε στο στόμα μέχρι που στράγγιξα. Χαμογελαστή, τα έφτυσε, με φίλησε σταυρωτά και με χαιρέτησε. Εν κατακλείδι, επαγγελματίας, πρόσχαρη, επικοινωνιακή, ξέρει ακριβώς τι κάνει. Την αγάπησα. Θα επαναλάβω για να δοκιμάσω και σε άλλα προγράμματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.806
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, TZOYLI και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού