Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425598
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα σε καποια στουντιο για να βρω μια κοπελα να δοκιμασω. Για διαφορους λογους απερριψα καποιες κοπελες πιο πριν και βρεθηκα στο 365.
Μολις ειδα τη Γιαννα ειπα να περασω. Οπως εμπαινα στο δωματιο η υπηρεσια μου προτεινε να δω και τη Νικα που μολις εβγαινε, η οποια ηταν επισης ομορφη.
Υστερα απο το μπανιο μου ηρθε η Γιαννα. Μελαχρινη με κοτσιδακια, μπλε ματαρες, λευκο δερμα, πολυ ωραια ποδια, 2αρακι στηθος και λιγη χαλαρωση στην κοιλια. Πιστευω δειχνει μεγαλυτερη απ'οτι ειναι ή μικροτερη απ'οτι ειναι, παντως για εμενα ειναι απροσδιοριστη η ηλικια της.
Αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω, εχει πολυ ζουμερα χειλια και ωραια αισθηση, επισης το στηθος ειναι πολυ ωραιο. Αυτη επεσε και μου εγλυψε τα ποδια και τα μπουτια ενω μου χαιδευε τα αρχιδια και τον πουτσο. Μετα επεσα για ποδολαγνεια εγω. Εχει πολυ ωραια ποδια!! Με φλεβες και ωραιες καμαρες. Επισης οι γαμπες της ειναι πολυ ωραιες. Καναμε ποδομαλακια, γαμησα γαμπες, εγλυψα ολη την περιοχη καλα καλα. Μετα της ζητησα να μου γλυψει τα αρχιδια και το εκανε παρα πολυ καλα! Παρακατω δεν πηγε δυστυχως, ενω ζητησα. Γι'αυτο το 9 στη συμμετοχη, αλλιως θα ηταν 10! Μου εβαλε δαχτυλο και φασωθηκαμε λιγακι ενω μετα εβαλε το στραπ (το μαγαζι εχει 1-2 καλα, αλλα ειχα το δικο μου μαζι μου) και μπηκε. Υστερα απο τοσα προκαταρκτικα και με τις ματαρες της να με κοιτανε δεν κρατησα και πολυ!! Ηρθε απο πανω μου και με γαμαγε δινοντας διαφορες κλισεις στα σωματα μας.
Η κοπελα δεν μιλαει ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι περιορισμενα, οποτε εφυγε σχετκα γρηγορα.
Ο χωρος ειναι πολυ περιποιημενος και καθαρος, το μπανιο ωραιο. Δεν ειχε παντοφλες αλλα η πετσετα ηταν σφραγισμενη.
Καλες Τσαρκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού