Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Χριστίνα είναι ένα γυφτόμωρο από Ρουμουνία/Κοστάντζα. Κοντοπούτανο με γλυκό πρόσωπο και περιποιημένα άκρα. Στο σαλονάρισμα έχει καλή διάθεση με χιούμορ, ενώ ενθουσιάζεται με όποιον πελάτη και να δει. Τις προάλλες είχαν έρθει κάτι μαύροι στο μπουρδέλο και αυτή τους έλεγε πόσο της αρέσει η Αφρική και οι ελέφαντες. Το πρόγραμμα που προσφέρει είναι απλό με 69. Τα μέλη της ομάδας μου μπαίνουν συχνά μαζί της, αλλά εγώ σπάνια δίνω λεφτά στη Φυλής για το απλό κωλοπρόγραμμα, που το βρίσκω με 10 ευρώ στη Μεταξούπολη. Αφού πέρασαν όλοι οι μύστες-φίλοι μου το ίδιο βράδυ (ημερομηνία μούφα, αλλά ενδεικτική) είπα να μπω κι εγώ.

Προηγουμένως, ανάμεσα στα δωμάτια, η Χριστίνα ήρθε στα πόδια μου και της διάβασα αποσπάσματα από την κριτική του Τόμμυ Ντεβίτο, ρωτώντας την αν ισχύουν αυτά που γράφει για το γλυφομούνι. Και μου τα επιβεβαίωσε όλα. Στο γεγονός αυτό συνετέλεσε και η στάμπα από σάλια που είχε το σεντόνι του δωματίου που μπήκε ο δικός μου (εξ ου και το 3 στην καθαριότητα). Της τόνισα, λοιπόν, ότι αυτό που ενδιαφέρει είναι να της μουλιάσω το μουνάκι. Αυτό νομίζω ότι θα το καταλάβαινε και μια ρουμάνικη φραγκόκοτα. Η τσα2 μου υποσχέθηκε ότι επειδή θα ήμουν ο τελευταίος της βάρδιας θα έκλεινε το φως έξω και δε θα ενοχλούσε κανείς. Είπαμε κι άλλα πράγματα με την τσα2 εκείνο το βράδυ αναμένοντας να γαμήσουν οι φίλοι μου. Λίγο μετά τα μεσάνυχτα μπαίνει μαζί μου η Χριστίνα με το γάροτσι στο χέρι. Αφού τραβάει 2 ρουφιξιές το σβήνει και αρχίζω το μπαλαμούτι. Φιλιά στο στόμα δέχεται πεταχτά, γλωσσόφιλα ούτε γι αστείο. Money Mouth Αφού είπαμε 2 καυλόλογα αρχίζει η πίπα της, χαλαρή χωρίς νεύρο. Μου είπε κιόλας ότι την έχω μεγαλύτερη από τους φίλους μου. No comments... Ναι!

- Φτάνει! Η σειρά μου να σε γλύψω. Γύρνα κανονικά. Άνοιξε τα πόδια σου.
- Δεν ανοίγουν. Χαχα...
- Θα σου γλύψω και τον κώλο. Χαμόγελο
- Όχι.
- Οχιά διμούτσουνη.
- Τί? Χαχαχα... Δε είναι καλό να με γλύφεις. Εκεί που γλύφουν όλοι.
- Μα γι αυτό μπήκα! Τρελαίνομαι να γλύφω! Γλώσσα
- Δε μου το είπες από πριν. Δεν είμαι και πολύ καθαρή. Πριν με έγλειψε ένας παππούς και σκουπίστηκα με ένα μαντηλάκι. (Και γιατί ανακοινώνεις 69 μωρή μαλάκω?!) Κεφάλι σε τοίχο!
- Μα σου είπα ότι θέλω να σε γλύψω, όπως ο Τόμμυ!
- Είναι κι αυτός παππούς, σχεδόν 40 χρονών. Δε θέλω να πάθεις κάτι κακό από μένα.
- Έλα ρε Χριστίνα! Λύπη
- Συγγνώμη... Συγγνώμη... Συγγνώμη...

Αυτό ήταν. Άρχισε ο κατήφορος στη στύση. Τα όνειρά μου γκρεμίστηκαν. Λύπη Αλλά έπρεπε να αντέξω και να φέρω εις πέρας την αποστολή μου. Ναι!

- Αχ, τί γλυκος που είσαι! Ο μπαμπάς και η μαμά σου κάνανε καλή δουλειά... Έρωτας
- Τότε γλύψε με εσύ. Τί να κάνουμε...

Προσπάθησε να μου χρυσώσει το χάπι. Εν τω μεταξύ, όπως κοιταζόμασταν στο ιεραποστολικό ήταν έτοιμη να κλάψει μετά από αυτό που μου έκανε. Είχε βουρκώσει το Χριστινάκι. Εγώ να δεις πως έκλαιγα μετά το μεροκάματο! Τσπ, τη γυρνάω στα 4 και η μαλακισμένη η τσα2 τη φωνάζει. Έλεος! Άλλα υποσχέθηκε... πριν πάρει το 20ρικο, βέβαια.

- Πρέπει να τελειώσεις...
- Ναι, σίγουρα... Μαλακία

Ρίχνω ένα άγριο σφυροκόπημα και κουτσά στραβά χύνω. Κατσικογάμης Τα άδειασα όλα στο μουνοτρυπίδι της. Με χαιρετάει, βγαίνει έξω και πάει να επιστρέψει τις 5 αναπάντητες που της έκανε ο τηγανοκέφαλος γκόμενός της (τον έχει και πρώτη μούρη στο φβ). Ντύνομαι και ξαναμπαίνει με πολιτικά για να με χαιρετήσει και να πάει στην αγκαλιά του τηγανοκέφαλου ρουμάνου. Εντωμεταξύ, λόγω της κακιάς στύσης μου δημιουργήθηκε κι ένα μικρό σκίσιμο στη βάλανό μου. Εννοείται, φυσικά, ότι δεν θα ξαναμπώ στο δωμάτιο μαζί της, ούτε και με άλλες ‘’μουνάρες’’ της Φυλής που κάνουν καριέρα με το άθλιο και αποστειρωμένο γαμήσι, πουλώντας μόνο εμφάνιση. Γαμήσου Πήρα το μάθημά μου, μου κόστισε ένα μεροκάματο, αλλά δε θα επαναλάβω τα ίδια λάθη. Ελπίζω και η Χριστίνα να διδαχθεί από αυτή την κριτική, καθώς εγώ έδειξα στη τσα2 πως να διαβάζει τις κριτικές στο σάιτ.

Το παρόν κείμενο είναι αφιερωμένο στο Νάσο Αθανασιάδη. Προσκύνημα Προσπάθησα να μιμηθώ όσο μπορούσα το ασύγκριτο συγγραφικό του στυλ, που κοσμεί αυτό το σάιτ. Ελπίζω κάποια στιγμή οι πορνοδρόμοι μας να συναντηθούν. Αυτά. Ελπίζω να βοήθησα και να σας γλύτωσα από χρόνο, χρήμα και... σάλιο. Τώρα, πάω να χέσω ως ένδειξη συγγνώμης αν σπατάλησα το χρόνο σας... Γαμήσου Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, howbawdat, mallias20 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2017
τα σεβη μου μυστηΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
22 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα δικά μου σέβη άρχοντα του Μεταξουργείου! Ναι!
F
fodra
27 Φεβρουαρίου, 2018
Φιλε πως την βρίσκουμε στο fb?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3