Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκανα μια μικροτσαρκα στοχευμενη στο Μεταξι αλλα δεν βρηκα κανα-δυο στοχους που εψαχνα ετσι τραβηξα πορεια για τη Φυλης.Ειχα και δω μερικους υποψηφιους στοχους, ομως το ενδιαφερον μου κεντρισε για σημερα η Νανσυ στο Φ54 κατω.Πολυ ωραιο μωρο λευκοσαρκο με ωραια κωλαρα,βυζαρα και ομορφο προσωπακι.Δεν ειναι μοντελε κορμι αλλα ειναι τουμπανιαρα και καυλιαρα.Απο προγραμμα η τσα2 ειπε το γνωστο ποιημα +69,ισπανικο.Εδωσα το μπλε και μπηκα στο μικρο αλλα καθαρο δωματιο του οικου.Ειχα πανω απο χρονο να γαμησω στο ρδελο αυτο.Η Νανσυ ηρθε στο δωματιο με καλη διαθεση και αφου με καλημερισε ξανα ηρθε κοντα μου να γινει παιχνιδι.Επεσαν μερικα φιλακια εκατερωθεν σε λαιμο,μαγουλα και μετα αρχισε καποια προκατ που περιελαμβαναν γλυψιμο στις ρωγες μου μια μια με τη σειρα.Εγω χουφτωνα την αφρατη κωλαρα της .Αφου επηλθε ανορθωση εβαλε σκουφο και αρχισε πιπα χωρις χερια και στημενη οπως ηταν στο πλαι μου χουφτωνα παλι την κωλαρα της και εβλεπα το θεαμα στον καθρευτη.Η πιπα της καλη χωρις ενασχοληση με τα αρχειδια αλλα αναμενομενο για πιπινακι.Οταν τελειωσε με την πιπα την εβαλα ιεραποστολικο αλλα πρωτου μπω μεσα της επεσε λιγο σπατουλαρισμα στο νεανικο νινακι της.Κατωπιν ξεκινησα να την γαμαω σε χαλαρους ρυθμους και να γλυφω τα ωραια της στηθη καθως και να την φιλαω στο λαιμο.Αυτη ειχε μια σχετικη ανταποκριση δεν ηταν επιπλο.Για τελευταια σταση επρεπε να την παρω στα τεσσερα οπωσδηποτε για να εχω θεαμα τον ωραιο πατος της.Ετσι και εγινε την εστησα ετσι και αρχισα να την καρφωνω χαλαρα στην αρχη και πιο δυναμικα στη συνεχεια μεχρι που τα εδωσα ολα στην καποτα.Αφου στραγγιξα τελειως βγηκα απο μεσα της και αυτη αφου εβαλε το στριγκακι της με ευχαριστησε μου εδωσε ενα φιλακι στο μαγουλο και αποχωρησε για τον επομενο.
Σε γενικες γραμμες ενα νορμαλ γαμησακι με ενα μωρο γαλακτος που δεν σου πριζει τα φρυδια και αξιζει να τιμηθει για μια φορα τουλαχιστον.Για παραπανω φορες ειναι στην κριση του καθενος,εγω παντως παω για την επομενη που θα μου κανει το κλικ Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, analjunkie και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού