Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Καρινα
Ενα ωραιο πιπινι, νοιωθεις κατι εκει κατω οταν το πρωτοβλεπεις ειδκα με τα ωραια εσωρουχα που φορουσε.. Βασικα ειναι οπως στις φωτο, με δυο "εκπληξεις".
Η πρωτη ηρθε οταν μου χαμογελασε για πρωτη φορα, εχει σιδερακια σε ολη τη πανω κ κατω οδοντοστοιχια. Στο φιλι δεν ανοιγει το στομα (ισως κομπλαρει), οποτε μιλαμε για ενα σοβαρο μειον.

Τιμησα το ωραιο νεανικο σωμα των 25 χρονων με ενα εκτενες χαδι και γλυψιμο, αλλα οταν εβγαλα το στηθοδεσμο, δευτερη εκπληξη ... στηθος 3αρι χυθικε κυριολεκτικα προς τα κατω, μιλαμε για χαλαροτητα 50αρας, και με την αναλογη μαλακοτητα στο ζουλιγμα... εψαξα για σημαδια γεννας και ρωτησα αν εχει παιδια , η απαντηση ηταν αρνητικη...

Στα του αγωνα, τιποτα που να ξεχωριζει, η πιπα μονοτονη, αρκετα βαθια αλλα χωρις καμια ποικιλια, μηχανικη θα ελεγα. Σε προσπαθεια δαχτυλοσκοπησης με σταματησε ευγενικα, επιτρεποντας μονο χαδι απο πανω, το οποιο ηταν αρκετο για να αποκτησουν τα δαχτυλα μου μια βαρια χαρακτηρηστικη οσμη...
Η διεισδηση ηταν ευκολη με την κοπελα απο πανω, οπου κινηθηκε τελειως μηχανικα και αδιαφορα ενω κι εγω σε λιγο αρχισα να χαζευω το ταβανι...! Για το τελος τη γυρισα σε πισωκολητο οπου η θεα της στενης, γυμνασμενης σεξυ μεσης της με τα σεξυ λακακια και τις ελαχιστες ξανθιες μικρες τριχουλες που παρεπεμπαν σε teenager εφεραν το απαραιτητο ερεθισμα (πιπινολατρης) για να ρθει το τελος.
Δευτερο μερος δεν υπηρξε, δυστυχως η ευτυχως ειμαι σε μια ηλικια που το εργαλειο μου ειναι αμεσα συνδεδεμενο με το feedback που παιρνω απο τη γυναικα, και ανταποκρινεται αναλογα, μερικες φορες υπερ-ανταποκρινεται οταν υπαρχει ξενερωμα...
Η Καρινα ειναι ενα πολυ καλο παιδι, ευγενικο και με αποψη... πιασαμε τη συζητηση για τη Ρωσια, τη Μοσχα, τον Πουτιν και τις σπουδες που κανει σαν fashion designer... της ευχομαι να τα καταφερει γιατι καριερα στη δουλεια που κανει τωρα δεν βλεπω να στηνει, εξ ου καιτο "στερητικο" Α στον τιτλο μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.038
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, delipas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού