Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ακόμα προσπαθώ να καταλήξω αν πέρασα καλά ή όχι...
Δεν ήτανε η πρώτη μου επιλογή, αλλά τί να κάνουμε, με ερασιτέχνες θα πρέπει να ασχολούμαστε στη φτωχομάνα.
Αφού τρώω ένα υπέροχο στήσιμο από τη γραφειάρα Afrodita, κατέληξα στο ουκρανάκι.
Δεν είχε σήμα λέει η Afrodita στο τηλέφωνο για 40 λεπτά και δεν πήρα αριθμό δωμάτιου...ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία πού είσαι μωρή και χάνεται έτσι το σήμα στο τηλέφωνο, στη Μόρντορ;Χμμμ;

Καιρό είχα να μαλώσω με γραφείο...(golden μου λείπεις, γύρνα πίσω)...Ναι!Ναι!Ναι!

Τέλος πάντων, κατέληξα στη μικρή γοργόνα πλήρως προετοιμασμένος από την κριτική Yorkie Καπέλο.
Κάτι άλλες κριτικές πχ. του φιλοξενούμενου δεν της έδωσα και πολύ σημασία...
Είπα τουλάχιστον θα συναντήσω μια όμορφη κοπέλα.
9 κορμί που χάνει το 10 λόγω μικρού στήθους, ας μην το περιγράψω παραπάνω. Για πρόσωπο δεν ξετρελάθηκα, εντάξει συμπαθητική, αλλά με τα πεταχτά της δοντάκια δεν μου έβγαλε καμία προστυχιά...
Αρκετά καλά αγγλικά που έμαθε λόγω επαγγέλματος σε σύντομο χρονικό διάστημα, γεγονός που προδίδει μια πολύ έξυπνη κοπέλα.
Άκρως τυπική και ευγενέστατη θα έλεγα, αλλά τόση ψυχρή και κυνική αντιμετώπιση του επαγγέλματός της πρώτη φορά συναντώ.
Προφανώς και δεν είναι ότι καλύτερο για τη διάθεση του πελάτη.
Φιλάει καλά η μπέμπα, αλλά δεν πείθει, πολύ μηχανικά το κάνει.
Για να μην κουράζω με λεπτομέρειες στο σεξ καταλαβαίνετε που πήγε το πράγμα....
Στην πίπα πιό πολύ μαλακία έπαιξε στο γεμάτο λέπρα πέος μου....
Τί λέπρα ρε μαλάκα, δε διαβάζεις τί γράφεις πριν πατήσεις υποβολή;
Ε, αφού έτσι με αντιμετώπισε, έτσι το γράφω...Λύπη
Πίπα 0 λέμε...δεν ξέρω τί έφταιξε αλλά 0.
Γιατί κάθησες μαλάκα; Ε, τα έχουμε αναλύσει σε προηγούμενες κριτικές....ας μην τα ξαναλέω.
Παρόλη τη γενική ξενέρα στα προκαταρτικά κατάφερα να τελειώσω 2 φορές, πιό πολύ στη θέα του υπέροχου κορμιού της.
Δεν ξέρει να γαμιέται η μπέμπα, δεν της αρέσει μάλλον και πιό πολύ φάνηκε στην κουβέντα που είχαμε και θέλω λίγο να σταθώ εδώ για να καταλήξω στο ότι πρόκειται για άλλο ένα από τα χιλιάδες ουκρανάκια της σειράς που πέρασαν και θα περάσουν από τα παραβαρδάρεια ξενοδοχεία να πουλήσουν τη μιζέρια τους σε ένα ελκυστικό πακέτο.
Μίνι περιγραφή της ζωής της από τα 18 μέχρι τα 23 που είναι τώρα, λες και της έπαιρνα συνέντευξη.
"Δεν εμπιστεύομαι κανέναν γιατί έχω περάσει πολλά και με κεράτωσαν και...."
Ένα δάκρυ κύλισε....Κεφάλι σε τοίχο!
'Ωπα ρε ογκόλιθε της ζωής, πολλά τα βάσανα...βάστα λίγο να πάρεις μια ανάσα....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Όποτε ακούω την ίδια ιστορία που ξεκινάει έτσι ακριβώς από ένα 20χρονο κρατάω τα ντουβάρια του δωματίου μην πέσουν και μας πλακώσουν....
Δεν της είπα το παραμικρό, διάθεση για κουβέντα είχε, εγώ όμως όχι. Κουνούσα το κεφάλι συγκαταβατικά και άκουγα το μπλα μπλα να εξελίσεται σε μορφή ψυχανάλυσης....

Καμμία φορά αναρωτιέμαι αν είναι έντιμο από μέρους μου που κρατιέμαι και χαμογελάω και δεν τους λέω εκείνη τη στιγμή κατάμουτρα τί σκατά έχουν μέσα στο κεφάλι τους, αλλά εγώ για να πηδήξω πάω, δεν πάω να βγάλω γκόμενα.
Ας της τα διαβάσει πάλι κάποιος πρόθυμος.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Ίσως την αδικώ την κοπέλα αλλά εμένα δεν μου έβγαλε καθόλου διάθεση και πραγματικά αν δεν ήταν κορμάρα δεν θα είχε στον ήλιο μοίρα σε αυτό το επάγγελμα. Αν μπορούσα στο πεδίο διάθεση σεξ θα έβαζα μείον.

Για το γραφείο θα το ξαναπώ, το καλύτερο σε θέμα συμπεριφοράς και συννενόησης. Άψογοι.
Χάνουν στην ποικιλία δυστυχώς. Και κάτι που εμένα με απωθεί να τους ακουμπάω λεφτά είναι η συνεχής προώθηση εδω μέσα από γνωστό προμότορα με 2 τουλάχιστον κλώνους. Δεν το έχετε ανάγκη.

Στην είσοδο πέτυχα και το μελαχρινό ουκρανάκι που ήταν ο πρώτος στόχος μου...δεν εντυπωσιάστηκα αλλά φάνηκε καλό πουτανί. Αν δεν με μαύρησαν και αυτοί θα βάλω και εγώ νερό στο κρασί μου και θα την πηδήξω αύριο....

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.744
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, LITHOS 77, ΜrKavlopoulos και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2017
Tον ίδιο αρχικό στόχο είχαμε αλλά δεν μας έκατσε και στην ίδια λύση καταλήξαμε με παρόμοια εμπειρία.
Το κοριτσάκι κάνει καλή παρέα αλλά η προσέγγισή της στο σεξ είναι καθαρή ξεπέτα. Κρίμα γιατί με τέτοια εμφάνιση θα μπορούσε να πάει πολύ καλά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1