Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 430174
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Έχω πάει αρκετές φορές με τον δικό μου μόνο βραδινές ώρες. Ωραίο το κλίμα κ δεν βρήκα καθόλου πιεστικούς τους θαμώνες. Αν θες απλά να μείνεις στο μάτι μένεις εκεί. Τις περισσότερες φορές περάσαμε ωραία ακόμα κ όταν δεν είχε πολύ κόσμο. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν έχει ζευγάρια ή δεν έχει τύχει να δούμε εμείς. Επιβάλλεται να μπουν στο πρόγραμμα κ ζευγάρια. Εκτός από το να προσφέρεις θέαμα καλό θα ήταν να σου προσφέρουν κιόλας....
AK 2737
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
16
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Argiem, fouxter, SirJason και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2017
Σπάνιο πολύ να πετύχεις ζευγάρι.Και αν πετύχεις,ως δια μαγείας κάπου εξαφανίζεται!
19 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι όλα τα ζευγάρια...
19 Αυγούστου, 2017
Υπαρχουν ζευγαρια. Πηγαινουμε συχνα αλλα εαν δεν εχει κατι ενδιαφερον δεν συνεχιζουμε το παιχνιδι. Ισως οι ιδιοκτητες να επρεπε να οργανωσουν παρτι ή κατι θεματικο για ζευγαρια 1-2 φορες το μηνα.
20 Αυγούστου, 2017
ερχονται ζευγάρια απλα δεν είναι στανταρ οι μερες και οι ωρες .δες λιγο ποιο πισω σελιδες και θα καταλάβεις .τωρα για το αριθμο νομιζω δεν φταιει κατι άλλο από εμας που παμε και καποιες φορες συμπεριφερομαστε σαν ζωα με το που μπει ζευγαρι .εγω που παω με κοπελες αρκετες φορες λιγες είναι αυτές που θα δω νορμαλ κινησεις από το κοινο .ολοι σαν λιγουρια πεφτουν .και ναι να γαμηθει ηρθε η κοπελα δεν ηρθε βολτα αλλα με λιγο χρονο στην αρχη να φτιαχτει και λιγο αερα στο παιχνιδι δεν είναι κακο ολοι θα παρετε.
02 Σεπτεμβρίου, 2017
Αν θυμάμαι καλά, όσες φορές είδα ζευγάρι, ήταν νέα κοπέλα με γέρο, την τκτοποιούσε και μετά έμπαιναν κι άλλοι στον χορό
M
Marcello_
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5