Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Call-Girls 5305
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μέσο τηλεφώνου, η κοπέλα δεν άργησε να έρθει στο Lacoba όπου κλείσαμε το ραντεβού χθες το απόγευμα.
Έφτασε μόλις είχα κάνει το ντουζάκι μου και ήπια μια μπύρα να χαλαρώσω.
Ήταν ντυμένη ελαφριά και λογικό είναι με τέτοια ζέστη εδώ που τα λέμε, νεανικά αλλά προσεγμένα, φόραγε μεγάλα γυαλιά ηλίου. Τα μαλλιά της κόκκινα σε χτένισμα κομμωτηρίου, ψηλοτάκουνα παπούτσια.
Χαμογελαστή, ευδιάθετη με θετική αύρα και λιγο... τρέλα το κορίτσι. Μέτρια σε ύψος. Σώμα κανονικό προς λεπτό με ωραίο δέρμα, άσπρο όπως η ουκρανική καταγωγή της προστάζει . Το πρόσωπο είναι γλυκό, νεανικό. Περίπου 25 χρόνων την έκοψα. Είναι εμφανισιακά ακριβώς όπως στις φωτογραφίες, εκτός οτι εχει ενα φρέσκο τατουάζ στον ώμο και στο χέρι.
Μετά την αρχική γνωριμία μιλούσαμε λίγο, η κοπέλα ειναι αρκετά χρόνια Ελλάδα, αλλά δεν έκανε αυτή τη δουλειά πριν. Απο οτι κατάλαβα έκανε κατι σχετικό ίσως στριπτίζ ή κατι τέτοιο τελοσπαντων. Ειναι καλη στα αστεία και τη κουβέντουλα με πειράγματα και γενικά στο σοσιαλ τα πάει περίφημα μόλις χαλαρώσει και σπάσει ο παγος.
Αρχίσαμε σεξ με γλωσσόφιλα και βαθιά πίπα ακά, που συνεχίστηκε με δυνατό σφυροκόπημα σε ιεραποστολικό και πισωκολλητό, που της αρέσει πολύ και στήνεται τέλεια. Η κοπέλα γαμιέται πολύ καλά και μοιάζει να το απολαμβάνει πραγματικά. Εβαλα δάχτυλο και στη δουλεμενη κωλότρυπα της και με την ωραία αίσθηση που είχε το μουνάκι της, τελείωσα αμέσως εκεί.
Ντουζακι τσιγάρο και οι δύο μας εναλλάξ. Συνεχίσαμε δευτερο γύρο πάλι δυνατό έντονο γαμισι σε διάφορες στάσεις, η κοπέλα να ουρλιάζει απο καύλα και να τελειώνει παίζοντας με τον εαυτό της ενω τη γαμάω δυνατα.
Λίγο πρίν τα παίξω χύνω στο δεκαπενταλεπτο σφυροκοπηματος πανω στα βυζιά της. Οι αντοχές μου δεν ειναι για γαμήσι πάνω απο τέταρτο με εικοσαλεπτο δυνατό γαμήσι. Η κοπέλα αντέχει άνετα όμως, ισα ισα, οσο περνάει η ώρα το απολαμβάνει περισσότερο.
Μου άρεσε η "ρεντ πασσιον" και θα τη ξαναπάρω γιατί έχει τη τρέλα και την αίσθηση προσιτής κοπέλας που φορτωσες σε πάρτι φίλων σου. Δείχνει ότι της αρέσει το σεξ και απολαμβάνει τη συντροφιά σου, δεν ειναι σα κάποιες χρυσομουνες που το κανουν μηχανικά και διεκπαιρεωτικα.
Το κόστος ήταν 120 ευρώ συν φυσικά το δωμάτιο που πλήρωσα 20κατι ευρώ μαζί με μια μπύρα που παραγγειλα για μενα λίγο πριν έρθει η κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, napoleonV1, travestolagnos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2017
Καλησπέρα ήθελα να σε ρωτήσω από πρόσωπο τι λέει ? κάνει φιλί με γλώσσα ?
20 Αυγούστου, 2017
Καλό γλυκό πρόσωπο και ναι κανει. Τουλάχιστον σε εμένα έκανε για να είμαι σωστός.
20 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου.
24 Αυγούστου, 2017
Μας έφτιαξες λέμε!!! Ματάκι
20 Σεπτεμβρίου, 2017
Λολα πολυ δυνατη..ξυπνια με καστανα μαλλια τωρα,πριν λιγο βρεθηκα μαζι της!
N
novusordo
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5