Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165311
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε Ιούλιο στο Μεταξουργείο. Η ζετα ήταν ακριβής στο ραντεβού της. Ελληνίδα κλασατη γκομενα. Μπαίνοντας στο δωμάτιο αντίκρυσα μια 40αρα κυρία λες και έβλεπα μια γυναίκα της διπλανής πόρτας που τρελαίνεσαι να την αποπλανήσεις. Πολύ φιλική λες και γνωριζόμαστε από καιρό. Φορούσε ένα κολλητό φορεματακι και διαγράφονταν όλο το κορμί της και η κωλαρα της. Πήγαμε για μπανάκι μαζί και ξεκινήσαμε το παιχνίδι από το μπάνιο. Βαθιά πίπα έτοιμος να χύσω μέχρι το λαρύγγι όπως γουστάρω. Την πήρα αγκαλιά και την πήγα στο κρεβάτι και εκεί έγινε το καλύτεροοοο. Μου λέει άσε να σε φτιάξω. Και ξεκινάει να παίζει την ξυρισμένη μουναρα της και κάνει ένα τέλειο squirting που πρώτη φορά βλέπω!!!! Πλημμύρα μέσα στο καλοκαίρι!!! Η γκομενα τα έδωσε όλα. Το γούσταρε τρελά. Δεν κρατήθηκα βλέποντας την και τον έπαιξα και έχυσα πάνω στα βυζια της . Η απόλυτη Καβλα. Παίρνει τα χυσια και παραλείβει τα μούτρα της. Ημίχρονο και μπανάκι ξανά. Ο πουτσος μου όμως δεν έπεσε λεπτό. Που να πέσει με τέτοια Καβλα. Ξανά στο γήπεδο και μου λέει τώρα θέλω να με γαμησεις. Την στήνω στα τέσσερα να βλέπω την κωλαρα της και ξεκινάω ένα σφυροκόπημα και αυτή να το απολαμβάνει, να ουρλιάζει. Τέλεια συμμετοχή!!! Την γυρνάω και τον πέρνει στόμα και κάνω μια τρελή κατάθεση και δεν αφήνει σταγόνα!!! Όλα το λαρύγγι της!!! Η καλύτερη εμπειρία ever με call girl!!!! Αναμένω την επόμενη συνάντηση ....
ΥΓ. Βαθμολογία θα ήθελα να βάλω μεγαλύτερη αλλά έβαλα τα ανώτερα που μπορούσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
67
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Marcus77, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού