Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ραισα ειναι ενα μωρο που για μενα ειναι καθαρο δεκαρι,μελαχροινο αλογο με κορμαρα και αν την εβλεπες εξω θα δουλευε ξερω γω υποδοχη σε κλαμπ η θα ηταν γκομενα μεγαλοεπιχειρηματια,η εμφανιση της απλα ειναι αψογη και οταν την ειδα κιολας να σκαει με σετ ασπρα εσωρουχα και ζαρτιερικο στοκινκ ασορτι κοντεψα να μεινω απο καρδια ΠροσκύνημαΈρωτας

Δινω το πορνοπαραβολο των 40 και περιμενω το μωρο το οποιο κοντεψα να χυσω και μονο που το ειδα να μου χαμογελαει πονηρα και μετα οταν με πιπωνε με κοιτουσε με καυτο πορνοβλεμμα και ισως θα μπορουσα να εχυνα μονο με αυτο ωστοσο καπου εδω σταματανε τα καλα που ειχα να πω καθως παροτι το μωρο ηταν καυλα κατι δε μου κολλουσε δεν ηταν ακριβως κομοδινε απλα μου φανηκε καπως διεκπαιρεωτικο το γαμησι και ειδικα στα τεσσερα που προσπαθουσα να σκισω το μωρο εκανε κατι κουνηματα λες και χορευε το ντεσπασιτο και καπως μου εκοβε την φορα, κριμα παντως γιατι αν εκανε καλο γαμησι θα γινοταν μεγαλο στανταρακι ωστοσο τωρα θα το ξανασκεφτω αν θα περνουσα μια και το σαρανταρι τσουζει ασχημα στην εποχη μας ωστοσο οσοι θελουν να γαμησουν ενα τοπ μοντελ καβλοσιμονετο για την εμπειρια και μονο αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ράισα
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
199
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, doc_lin, Chevalier Fidèle και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού