Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατερίνα20!
Αμφιλεγόμενο κορίτσι..πολλές διαφορετικές απόψεις στο φόρουμ και αρκετές μάχες μελών..
Διάβασα αναλυτικά από την αρχή όλο το θέμα της στο φόρουμ και τις κριτικές που έχουν γραφτεί.. Ήθελα να σχηματίσω δική μου άποψη και να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα..
Τελικά αποφάσισα να την συναντήσω.
Μερικά sms πριν κανά 2 βδομάδες και κλείσαμε για Bill.
Να αναφέρω ότι κι εγώ χρησιμοποιώ Viber και Whatsapp.. όχι όμως για τις συναντήσεις μου με call girls.. Όταν κάποιος θέλει να κλείσει άμεσα ραντεβού, προφανώς το κάνει με κλήση ή sms.. Όχι στέλνωντας ένα γεια στο Viber και να περιμένει απάντηση. Από τη στιγμή που το Viber είναι δωρεάν, πολλοί χαλάνε την πιάτσα γιατί στέλνουν να κάνουν χαβαλέ. Μην ξεχνάτε ότι το κορίτσι είναι ένα, ενώ αυτοί που θα στείλουν καθημερινά στο Viber σίγουρα δεκάδες. Αυτά τα αναφέρω γιατί τα συζήτησα με το κορίτσι στο διάλειμμα.

Bill λοιπόν και είμαι έτοιμος. Με ενημερώνει πως θα αργήσει κανα δεκάλεπτο. Η καθυστέρηση της δεν έπαιξε ρόλο. Έκατσε μια ώρα από την ώρα που ήρθε. Βασικά όταν είχε αρχίσει να συμπληρώνεται η μία ώρα, δεν είχε καν αρχίσει να ετοιμάζεται. Στα θετικά αυτό. Δεν κοίταξε ποτέ ρολόι. Ούτε το κινητό που ήταν στη δόνηση.

Χτυπάει η πόρτα και ένα χαμογελαστό κορίτσι μου δίνει ένα φιλί. Πιπινάκι! Δεν ξέρω τι λέει η ταυτότητα της..ίσως λέει πχ 22.. Το κορίτσι θα μπορούσες να το πεις άνετα 19-20. Τρελό καβλάκι!
Έχω ξαναπεί πως δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα..είναι η κοπέλα το πιο όμορφο call girl? Δεν λέω αυτό. Είναι η κοπέλα άσχημη? Σε καμία περίπτωση. Εμένα μου άρεσε και την γούσταρα.. όπως γούσταρα και τα tattoo της.. όπως γούσταρα το μαλλί της, τα νύχια της.. όπως γούσταρα και το πιο αλάνικο ας πούμε υφάκι της. Σε άλλους μπορεί να μην αρέσουν.. Κορίτσια που δεν μου αρέσουν στο πρόσωπο, δεν τα φασώνω ποτέ.. Την Κατερίνα γούσταρα να την φιλήσω. Αν την πετύχεις έξω για καφέ δεν παίζει να μην την κοιτάξεις, καλά με τέτοιο σώμα που έχει σίγουρα θα πεις τι μουνί είναι αυτό..

Αφαιρεί λοιπόν το φόρεμα της και ετοιμάζεται για ντουζ. Της παραγγέλνω καφεδάκι.
Βγαίνει πεντακάθαρη και φοράει κάτι μαύρα εσώρουχα καύλα. Πολύ μαυρισμένη με κορμί κόλαση. Τρομερό βυζί και κώλος ποίημα για πολλές σφαλιάρες στα 4.
Βασικά αυτές τις μέρες έχει ανεβάσει φωτό στο φόρουμ με πλήρως αντιπροσωπευτικές φωτό από μαύρισμα, βυζί και ονειρική πίσω όψη.. απoρώ με κάποιους που έγραφαν για μπυροκοιλιά, full αγύμναστη κτλ. Μια χαρά το κορμί..
Λίγη κουβέντα, μερικές αγκαλιές, φιλιά και μου επιτέθηκε για πίπα η όμορφη.. πολύ καλό ρούφηγμα με μανία και γλύψιμο @@.. βάζω σκούφο και την στήνω στα γρήγορα στα 4 και παραμερίζω το κορδόνι για να μπω.. ήθελα να τελειώσω γρήγορα για να αράξουμε λίγο και να έχουμε χρόνο για δεύτερο γύρο.. Επιταχύνω και τελικά της τον δίνω στο στόμα.. Τα πήρε όλα και τα έφτυσε στο μπάνιο.. Έκανε ντουζάκι, listerine και τα σχετικά..
Όταν επέστρεψε πήγα εγώ. Μου είπε πως μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτά που είχε φέρει.. αφρόλουτρο, listerine. Είχα αφήσει στο μπάνιο και δικό μου αφρόλουτρο βέβαια.
Όταν επέστρεψα με ρώτησε αν καπνίζω. Της είπα όχι αλλά αν θέλει αυτή ας καπνίσει.
Όση ώρα έκανε τσιγάρο και μέχρι να είμαι έτοιμος για το β γύρο, είχαμε πολύ χαλαρό και ευχάριστο social. Μιλάγαμε άνετα για τα πάντα.. χαλαρά σαν να ήμουν με την κοπέλα μου ή με κάποια καλή φίλη.. εξάλλου κι εγώ δεν είμαι μεγάλος..οπότε την ένιωθα πολύ κοντά μου.. τέτοις ηλικίες τις κυνηγάω άλλωστε..

Της είπα και για το φόρουμ και οτι έχω διαβάσει τις διάφορες ιστορίες από παλιά.. μου είπε την άποψη της και γενικά μου ανέφερε διάφορα σχετικά με την δουλειά της..
Καλό είναι να καταλάβουμε ότι δεν είναι δικαίωμα μας να συμπεριφερόμαστε στις κοπέλες χάλια επειδή τις πληρώσαμε για μία ώρα.. σημασία έχει να περάσουμε και οι δύο καλά. Ούτε είναι λογικό να είμαστε άπλυτοι, να μην κάνουμε ντουζ δεύτερη φορά ή να βρωμάει το δωμάτιο.. ή ούτε καν να την ρωτάμε αν θέλει να πιει κάτι.. αυτά είναι μαλακίες που επηρέαζουν συμπεριφορές. Και τα αυταρχικά του στυλ 'έγω πλήρωσα και θα κάνεις ό,τι λέω' είναι για κομπλεξικούς. Ότι δώσεις θα εισπράξεις. Και το Κατερινάκι είναι μικρό κορίτσι. Και σε 10 χρόνια ακόμα μικρή θα είναι. Οπότε όποιος δεν μπορεί να την κερδίσει με την συμπεριφορά του και να τον ανταμείψει, δείχνει ότι και στην πραγματική ζωή δεν έχει καμία τύχη με επιτυχίες σε τέτοιες ηλικίες..

Τέλος το σόσιαλ και με έχει φτιάξει για δεύτερο γύρο.. άμεσα πίπα..απολαυστική.. σκούφος και cowgirl, ιεραποστολικό και στα 4 όπου με κατεύθυνε πως να την πηδάω.. ομολογώ ότι κουράστηκα σε κάποια φάση λίγο γιατί δεν μου είχε περάσει από το μυαλό ότι θα κυλήσει τόσο καλά το ραντεβού..
Είχα πει ότι θα της χύσω το κωλαράκι αλλά παρασύρθηκα και ξανατελείωσα στο στόμα της. Next time. Πάει στο μπάνιο, κοιτάζω το ρολόι, είχε συμπληρωθεί μία ώρα από την ώρα που ήρθε.
Ετοιμάστηκε με την ησυχία της ενώ είχα πέσει τέζα στι κρεβάτι. Την ευχαρίστησα και αποχαιρετηθήκαμε.
Κορίτσαρος λοιπόν που αν της φερθείς όπως πρέπει, θα σε ευχαριστήσει με το παραπάνω..
Της είπα ότι δεν θα έγραφα κριτική γιατί μάλλον έχει πολλούς εχθρούς στο φόρουμ και θα με χαρακτήριζαν βαλτό και αγαπούλη.
Τελικά άλλαξα γνώμη γιατί άλλωστε είμαστε εδώ για ενημέρωση. Και όποιος είχε την απορία αν πρέπει να την συναντήσει (όπως είχα κι εγώ αρχικά) μόλις διάβασε μια αντικειμενική κριτική.
Ίσως παρέλειψα κάτι.. Βαθμολογία με περιορισμούς.
Thanks for reading!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, borbi2525, chris moraitis και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2017
Ωραία κριτική!Την έχω στα υπ'όψιν την Κατερίνα!Λόγω διακοπών δεν την έχω συναντήσει....
20 Αυγούστου, 2017
Γράψτε ρε παιδιά καμία αλήθεια Κεφάλι σε τοίχο! Απο τις 10 κριτικές οι 9 είναι καθοδηγούμενες Μαλακία
N
Nik455
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2