Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την lika την θυμάμαι να κάνει ένα πέρασμα από το γραφείο αλλά τότε δεν έδωσα την πρέπουσα σημασία και έκτοτε έφυγε. Αυτές τις ημέρες έκανε μετά χαράς μου επανεμφάνισή,  και δεδομένου  λογο διακοπών  που λείπουν αρκετές πεταλούδες είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με την συγκεκριμένη κοπέλα.
Η πρώτη εντύπωση είναι θετική αν και με λίγο επεξεργασία, προσωπο εντυπωσιακά όμορφο με κάτι μάτια ματάρες, ξανθά μαλλιά  όπως οι φωτογραφίες του γραφείου, 1.65 ύψος περίπου και αρκετά ευδιαθετη. Είπα θα περάσω πολύ καλά, αμ δε. Τα αγγλικά της είναι σε πολύ καλό επίπεδο και είναι εύκολα συνενοησημη, αλλά η γκόμενά νομίζει ότι είναι σε συνέντευξή ή σε εκπομπή κους κους. Αρχίζει λοιπόν μια παρλα που αν δεν την σήκωνα θα μιλάγαμε ακόμη, κακώς οιωνός είπα από μέσα μου. Περιμένω να βγει από το ντουζ, ευτυχώς βγήκε γρήγορα. Σώμα σε σχέση με το προϊόν που διαφημίζει το γραφείο μέτριο, καταρχήν αυτό το στήθος που υπάρχει στις εικόνες απλά δεν θα το δείτε ποτέ όπως και ποπος ο θεϊκός. Σώμα πάνω κάτω ωραίο μαυρισμένο  αλλά χαλαρό, όπως πολύ χαλαρά τα στήθη της γκόμενας και αρκετά ξεφουσκωτα σε σχέση με τις εικόνες, γενικά εκεί έπαιξε αρκετή επεξεργασία δυστυχώς. Όπως και δυστυχώς απογοητεύτηκα  από το υπόλοιπο έργο. Φιλιά ψεύτικα, μηχανικά χωρίς φαντασία αν και με χρήση γλώσσας, δεν. Στο κυρίως κομμάτι το προσπαθεί αλλά δεν το έχει ίσως η έλλειψη ενδιαφέροντος, ίσως η έλλειψη επαγγελματισμού, ίσως δεν γουστάρει δεν ξέρω. Αν και για να είμαι ειλικρινείς κάπου το προσπαθούσε με αγκαλιές και γενικά να πάρει το αβαντάζ το έχανε διότι απλά δεν το έχει και ένας έμπειρος πελάτης το καταλαβαίνει το θέατρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, chris1955 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού