Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Μαίρη είναι καινούρια κοπέλα απο Μολδαβία, νόστιμη εμφανισιακά αναφορικά με τα γούστα μου.Ψηλή, με λευκό δέρμα,μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους, στήθος φυσικό περίπου τρία νούμερο μαλακής υφής,σώμα λεπτό. Αποφάσισα να περάσω επειδή μου έκανε κλικ και λόγω προγράμματος που ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και 69.
Στο σαλόνι η Μαίρη παρουσιάζεται κάπως αμήχανη και εμφανώς τρακαρισμένη το ίδιο ισχύει και στο δωμάτιο. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο την χαιρέτησα, δεν μιλάει ασφαλώς Ελληνικά γιατί είναι ολοκαίνουρια αλλά δεν καταλαβαίνει ούτε και Αγγλικά. Απλά για να σπάσει ο πάγος περιορίστηκα να της πω ότι είναι μοντέλο.Πλησίασα την αγκάλιασα και αρχισα να χαιδεύω το γατάκι της,φιλώντας παράλληλα και τα όμορφα στήθη της. Φιλιά στο στόμα τα αποφεύγει ευγενικά κλίνοντας την κεφαλή της στο πλάι.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και την βλέπω να πάει να περάσει προφυλακτικό παρακάμπτωντας το ελεύθερο στοματικό που είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα.Της εξηγώ απλά και κατανοητά "pipa no plastic". H κοπέλα ήταν αρνητική, της το ξαναλέω δεύτερη φορά.Ανένδοτη.Είμαι έτοιμος να σηκωθώ και να εγκαταλείψω τον αγώνα δείχνοντας την εξώπορτα και λέγοντας της ότι η κυρία είπε ελεύθερο στοματικό. Βλέποντας την αντίδραση μου η κοπέλα μου έδειξε τον νεροχύτη να πλύνω το εργαλείο. Το είχα ήδη πλύνει τόσο από το σπίτι,όσο και στο δωμάτιο πριν μπει. Το έπλυνα και μπροστά της. Κατόπιν σηκώθηκε και η ίδια και μου έβαλε κρεμοσάπουνο. Τον έπλενε προσεκτικά όσο εγώ χάιδευα το θεσπέσιο σώμα της.
Κατόπιν ξάπλωσα και η κοπέλα άρχισε την πίπα ακάπελα. Το τσιμπούκι της είχε χρήση χεριού και ήταν ρηχού προς μέσου βάθους. Ασφαλώς και η πίπα δεν είναι το ατού της και αυτό φάνηκε εξ αρχής άλλωστε. Ορχεολειχία φυσικά δεν παρέχει όπως ήταν άλλωστε αναμενόμένο. Της απέσυρα το χέρι αλλά κάποια αισθητή βελτίωση δεν υπήρξε.
Σταμάτησε το τσιμπούκι από μόνη της και πέρασε το προφυλακτικό.Σε πρόταση μου να συνεχίσουμε σε 69 ήταν καθολικά αρνητική παρόλο που και αυτή η υπηρεσία ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα της. Μου είπε να περάσουμε στο σεξ και έσπευσε γρήγορα να βάλει τζελ. Δεν επέμεινα άλλο για να την γλύψω μιας και η απόφαση είχε ήδη παρθεί απο μέρος της με την τοποθέτηση της λιπαντικής γέλης.
Στο κυρίως μενού που είναι το σεξ δεν υπήρξε κανένα απολύτως πρόβλημα και όλα κίνησαν ομαλά. Η κοπέλα καβάλησε το σκληρό εργαλείο και άρχισε να κινεί την λεκάνη της πέρα δώθε.Την έφερα πιο κοντά μου και άρχισα να την γαμάω εγώ βαθιά.Δεχόταν τις διεισδύσεις βαθιά χωρίς να κλέβει και βογγούσε όσο την γαμούσα. Την έβαλα να με γλύφει στο αυτί και να αναστενάζει όσο την γαμούσα και το έπραξε χωρίς κάποιο πρόβλημα.
Αφού την απόλαυσα αρκετά στην στάση αυτή,περάσαμε στο πισοκωλητό,όπου και εκεί πήρε μία καλή στάση και δεχόταν βαθιές διεισδύσεις.Άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ η Μαίρη βογγούσε. Τα δυνατά καρφώματα συνεχίστηκαν μέχρι που την ξάπλωσα για να περάσουμε και στο ιεραποστολικό.
Στο ιεραποστολικό την πήρα σε στενή επαφή και γονατιστός με τα πόδια της σηκωμένα ψηλά. Και πάλι δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα ως προς τις διεισδύσεις.Πλην όμως να αναφέρω ότι δεν ένιωθα και πολλά πράγματα λόγω υπερβολικής ποσότητας κρέμας.
Κατά την προσφιλή μου τακτική της πρότεινα να τελειώσω στο σώμα της και ασφαλώς η απάντηση της ήταν αρνητική.Έτσι συνέχισα να την γαμάω ιεραποστολικά μέχρι που ολοκλήρωσα εντός του πλαστικού.
Συνοψίζοντας, η Μαίρη εμφανισιακά είναι όμορφη κοπέλα, σεξ κάνει καλό χωρίς να κλέβει σε στάσεις, ελεύθερο στοματικό και 69 είναι καθολικά αρνητική παρόλο που ανακοινώνεται και πρέπει να επιμείνεις αρκετά για να πάρεις το προφανές. Τελείωμα στο κορμί της δεν δέχεται. Στα πλαίσια του κανονικού προγράμματος κρίνεται καλή, αλλά στα πλαίσια του προγράμματος με εξτρά κρίνεται ανεπαρκής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού