Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Call-Girls 1900
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πήγα σήμερα για Έλενα του ίδιου πρακτορείου.Κλείνω ο Κεφάλας (βλακεία μου, αφού ξέρω ότι συχνά μου προκύπτει έκτακτη δουλειά) από χθές Έλενα και μου βγαίνει δουλειά.Στέλνω και μεταθέτω το ραντεβού για αργότερα.Παίρνω με τα πολλά δωμάτιο,ανεβαίνω,ανοίγει η πόρτα...μμμ, ωραία κοπέλα,ψιλόλιγνη,μοντελέ.Εδώ είσαι,λέω Έρωτας Κατά την προσφιλή μου συνήθεια ρωτάω υπηρεσίες και εκεί πέφτει η μπόμπα:kwt extra 50!!!Μαλακία Λούις...στέλνω για άλλη,μου λένε Κatya,στο διπλανό δωμάτιο.Μπαίνω,εντάξει,εμφανισιακά καμία σχέση με την προηγούμενη.Πιο κοντή,γύρω στο 160κατι,μέτριο πρόσωπο,συμπαθητικό και σώμα νορμάλ με λίγο κοιλίτσα από γέννα στα 20!Τι βιάστηκες τόσο;;;Άνετη και φιλική στην υποδοχή,λεφτά,μπανάκι και...γκόοοοολ 1-0 πίπα με προφυλακτικό Κεφάλι σε τοίχο! Βρίζω τον εαυτό μου,πάω για παρακάτω...noooo,2-0 Δεν θέλει γλύψιμο-δακτυλα,φιλιά για συνέχεια χωρίς ίχνος γλώσσας,3-0 Κεφάλι σε τοίχο! Της ρίχνω ένα καλό πρώτο γύρο,τελείωμα στη καπότα...no on me 4-0 Κεφάλι σε τοίχο! Social μηδενικό,νο ινγκλις,νο αντερστέντ Money Mouth Ο δεύτερος γύρος είχε μιά από τα ίδια αλλά έφυγα άχυστος.
Υγ 1: Σε όλη τη συνάντηση έλεγε συνέχεια:μμμ,γιου λάικ; Μαλακία
Υγ 2: μουνί φρεσκοαξύριστο γεμάτο κοκκινίλες από το ξυράφι και μουνόχειλα ξεχαρβαλωμένα Money Mouth
Δεν μου πάει καλά τελευταία...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
sithlord
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.037
Πόντοι:
16.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gauguin, xlm, petergsp και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2017
4 γκολ παθητικο ημίχρονο; Μην σου ξανατύχει και πάμε για άλλα. Καπέλο
18 Αυγούστου, 2017
Δυστυχώς το κουμπί don't like δεν διατίθεται... έχει συμβεί πολλάκις σε όλους. Επιμονή...Καπέλο
18 Αυγούστου, 2017
Τέλειος τίτλος Καπέλο Δεν πειράζει για τα γκόλ θα νικήσεις σε ρεβάνς Ναι!
18 Αυγούστου, 2017
4-0 ο πρώτος αγώνας και περιμένεις τι;;; Την ρεβάνς;;; Άστο αδερφέ, χαμένος από χέρι είσαι, κι έχεις αποκλειστεί από τους ομίλους με τα χέρια κάτω... Καλύτερα πήγαινε για ψάρεμα...Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4