Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανα δυωρο πρωτου αρχισει ο αγωνας του Ολυμπιακου με τη Ριεκα εκανα μια στοχευμενη καταθεση υστερα απο αρκετη μελετη στο σαιτ, στην Ερρικα στο Ιωαννινων 5.Η Ερρικα ειναι
μια νταρντανογυναικα μαλλον Μολδαβη και ηλικιακα πανω απο 40 ισως.Εχει βυζαρες,κωλαρα,κοιλουμπα,ειναι ψηλη γενικα ειναι xl σε ολα της.Προγραμμα τα παντα πλην κωλου οπως
κανουν και οι περισσοτερες στον οικο αυτο.Ηταν μαζι με την Ιρις την οποια εχω τιμησει ετσι αυτη τη φορα εδωσα το μπλε για την Ερρικα.Μπηκα στο κλασικα στουντιακου επιπεδου
δωματιο που ηταν φουλ-εξτρα με πετσετα-παντοφλες κλπ καλουδια.Η μιλφαρα ηρθε υστερα απο κανα 7λεπτο αν και δεν ειχε αλλον πριν απο μενα.Ηρθε στο κρεβατι και εβγαλε τη στριγγαρα της και ξεκινησε καποια προκατ που περιελαμβαναν καποια φιλακια στο σωμα μου και καποιο τριψημο των βυζιων της στην πουτσα μου,ενω μεγαλη εμφαση εδωσε στο καραμπαλικινγκ το οποιο κατεχει πολυ καλα.Μια μου τα εγλυφε,μια τα ρουφαγε και τελος τα εξαφανιζε στο στομα της.Αφου μου σηκωθηκε καλα με ρωτησε για την πιπα και αφου της ειπα ανευ τον πηρε στο στομα επιτοπου(χωρις να τον σκουπησει με καποιο μαντηλακι)και ξεκινησε το πνευστο.Την κατεχει καλα την πιπα το εβαζε αρκετα βαθεια και ηταν καλης ηδονικοτητας και υγρασιας.Γεωικως στο στοματικο το εχει.Μου εκανε πιπα αρκετη ωρα και οταν ημουν ετοιμος φουλ την εστησα ιεραποστολικα και αρχισα να την γαμαω σε τρυφερους αρχικα ρυθμους με φιλακια στο λαιμο και τα στηθη της με καλη ανταποδωση απο αυτην γλυφωντας μου το αυτι και το λαιμο.Την γαμησα και με τα ποδια της στους ωμους μου καθως και σε διαταξη V.Στη συνεχεια την εστησα στα τεσσερα και την γαμησα με δυναμη και μανια με τα πλατσα πλουτσα να δινουν και να περνουν.Εφαγε και καποιες ξυλιες στην κωλαρα της και ολα καλα μετα απο λιγο ειχα ενα δυνατο χυσιμο στην καποτα.Αφου ειπαμε κανα-δυο κουβεντες με ευχαριστησε και εφυγε απ το δωματιο.Σε γενικες γραμμες μια καλη συνεδρια με μια νταρντανα γυναικα την οποια εγω μαλλον δεν θα ξανατιμησω γιατι δεν ειμαι ιδιαιτερα φαν αλλα και γιατι εχω σκοπο να δομιμαζω καθε φορα και αλλη κορασιδα ετσι για το παλμαρε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έρικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, stadeos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
Μια παρατήρηση (επειδή η Έρικα είναι ενα από τα στανταράκια μου) δεν είναι milf είναι 26 χρονών.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1