Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περσινή συνάντηση αλλά ήθελα πολύ να γράψω κριτική για αυτή τη γυναίκα..
Είναι η μόνη φορά που πέρασα σε δωμάτιο σε μπουρδέλο.. δεν είναι το σπορ μου τα cult μπουρδελάκια.. Προτιμώ να κάνω κανά call girl δώρο στον εαυτό μου όποτε μπορώ και θέλω..
Διάβαζα λοιπόν συνεχώς κριτικές για το περίφημο βασιλικό τσιμπούκι της Αλιόνας.. μου είχε ανέβει η πίεση στο κάτω κεφάλι με όσα γράφατε.. Βέβαια δεν με ενδιαφέρει να πηδάω σε μπουρδέλα, δεν καίγομαι.. επίσης διαβάζουμε πολλά, περί καθαριότητας, περί αμφιλεγόμενης εμφάνισης κοριτσιών, περί επιφύλαξης ακάποτης πίπας.. (δηλαδή όταν τον δίνω ακάποτη πίπα σε μια καλή μου φίλη που το προηγούμενο βράδυ έχει πηδηχτεί ακάποτα με έναν γνωστό της, είμαι πιο ασφαλής?Χμμμ;) Anyway..
Αφού είχα σταμπάρει ότι δουλεύει πάντα απόγευμα και είδα στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα (Γλώσσα) ό,τι δούλευε, λέω δεν γαμιέται, ας πάω και αν δεν κάνω κέφι δεν μπαίνω..
Καθαρός, γυαλισμένος και τα σχετικά, βρέθηκα στην περιοχή.. Εντοπίζω εύκολα τον αμαρτωλό δρόμο και μπουκάρω στο τσαρδί..
Χαμηλός φωτισμός, συναγωνιστής στο σαλονάκι.. Σκάει μύτη μια ξανθιά τσατσά που στα νιάτα της πρέπει να ήταν πολύ κάβλα..
Βασικά και τώρα πιστεύω πολλοί από δω μέσα θα θέλουν να την ¨τρυπήσουν¨! Γλώσσα
Μου λέει τα γνωστά που περίμενα να ακούσω, της λέω θα περιμένω να δω την κοπέλα.. την γυναίκα μάλλον!
Σκάει μύτη λίγο αργότερα η Αλιονάρα.. Με βλέπει καμια 20αριά χρόνια μικρότερο της και έρχεται αμέσως και μου φέρνει τις βυζάρες στη μούρη λέγωντας μου να μπω στο δωματιάκι και ότι θα περάσουμε καλά.. Καταλαβαίνω ότι δεν θα μου αφήσει σταγόνα αυτή Σπασίκλας
Της λέω θα δούμε κούκλα μου και κάθομαι στο σαλονάκι να το σκεφτώ καθώς πέρασε στο δωμάτιο με άλλο συναγωνιστή..
Το κάτω κεφάλι στην σκέψη του ακάποτου και της θέας από τις βυζάρες πίεζε.. Το πρόσωπο της Αλιόνας αμφιλεγόμενο.. Μια χαρά για την ηλικία της βασικά.. Το σώμα ακόμα καλύτερο για την ηλικία της.. Βέβαια εγώ είμαι πιπινολάτρης..
Τελικά σκέφτηκα ότι δεν έχω κάτι να χάσω.. από την συμπερφιφορά της μου έδειξε ότι γουστάρει να με στείλει σε άλλο πλάνητη..
Φωνάζω την ξανθούλα, δίνω το μπλε εισιτήριο και της λέω ότι θέλω σούπερ καθαρό δωματιάκι..
Όντως, δεν είχα κάποιο παράπονο από το δωμάτιο.. ολά κομπλέ.. καθαρά σεντόνια και τα σχετικά.. πολύ καλή κατάσταση γενικά..
Καθόλου καβλωμένος με την τσόντα να μην μου κάνει αίσθηση και την πόρτα να τρίζει και να ανοιγοκλείνει συνεχώς, περίμενα να δω τι θα ζήσω..
Έρχεται λοιπόν η ώρα και μπαίνουν μέσα οι βυζάρες.. Έρχεται και μου δίνει φιλί στο μάγουλο.. Δεν είχα σκοπό να κάνω σεξ..
Της αρπάζω τον κώλο..αρκετά σφιχτός.. πολύ καλή επιδερμίδα..τα ουκρανικά γονίδια βλέπεις.. μου λέει ξάπλωσε και μου φέρνει τις βυζάρες στη μούρη για να με καβλώσει.. Της λέω πίπα χωρίς προφυλακτικό και στήνεται ώστε να φαίνεται ο κώλος της στον καθρέφτη..
Πιστεύω αυτό που ακολούθησε ίσως να είναι το καλύτερο τσιμπούκι που έζησα ποτέ.. αφού καμιά φορά σκέφτομαι να ξαναπάω..
Τι γλύψιμο, τι ρούφηγμα, τι κοπάνημα στα μάγουλα της, τι φτυσίματα, τι μανιώδες γλύψιμο στα αρχίδια.. μιλάμε εντάξει..δεν υπήρχε..
Μου λέει θα κάνουμε σεξ? Όχι σεξ, της λέω συνέχισε..
Επειδή πίεζαν και οι συναγωνιστές από έξω (τι άγχος και αυτό Θυμός) έπρεπε να τελειώνω.. ήθελα να τελειώσω στην στάση που αρμόζει..με την Αλιόνα γονατιστή.. Σηκώνομαι όρθιος στο κρεβάτι και ακουμπάω πλάτη στον τοίχο..
Η τύπισα γονατιστή στο κρεβάτι δεν σταμάτησε να μου τον ρουφάει γρήγορα, να μου κρατάει σφιχτά και να μου πιέζει τα @@ και ταυτόχρονα να με κοιτάει στα μάτια.. κάπως έτσι είναι ο παράδεισος..
Απίστευτα δυνατό χύσιμο στο στόμα της, ένιωσα ότι τα έδωσα όλα.. τελικά όντως δεν μου άφησε σταγόνα Σπασίκλας
Μετά τα έφτυσε όλα δίπλα μου σε χαρτομάντηλο σε άκρως ρομαντική στιγμή Έρωτας
Αποχαιρετιστήκαμε και οι 2 με πολύ καλή διάθεση.
Αλιονάρα. Γυναικάρα που παρά την ηλικία της έχει απίστετα σφιχτό σώμα και το τσιμπούκι της σε λιώνει.
Είναι η μόνη φορά που τα @@ μου ήταν πραγματικά παπάρα.. τρομερό μούλιασμα από την κυρία, σκουπιζόμουν και πλενόμουν πόση ώρα για να βάλω το εσώρουχο..
Αν βρω κοπέλα να κάνει τέτοιο τσιμπούκι θα την παντρευτώ Έρωτας Τέλος.

Βαθμολογίες με περιορισμούς. Πρόσβαση έβαλα 10 γιατί ανέβηκα βόλτα χαλαρά και άνετα με τα πόδια από Σταθμό Λαρίσης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.177
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, trooper, Επιρρεπής και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2017
Ισχύει αυτό με το μουλιασμα των αρχιδιων,το έχω ζήσει κ εγω με την συγκεκριμενη κι ειναι οντως σε πρωτοφανή επιπεδα....
18 Αυγούστου, 2017
Παλια ηταν ετσι τωρα ξεπετα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2