Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113784
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Adelina στο προηγούμενο tour της.. Αρχές Μαϊου..
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μέσω sms.. Στα Αγγλικά εννοείται.
Κανονίζουμε για Bill και το κορίτσι σκάει μύτη 5 λεπτά νωρίτερα.
Γενικά είμαι λάτρης των petit τούμπανων.. Και το Ουκρανάκι δεν αποτέλεσε εξαίρεση..
Μεγάλη εντύπωση μου έκανε -και το συζητήσαμε- οτι από κοντά είναι πολύ πιο γλυκιά και όμορφη σε σχέση με τις φωτό.. Σε κάποιες το πρόσωπο της φαινόταν πιο σκληρό.. καμία σχέση όμως..
Βγάζει φόρεμα, χαζεύω κορμάρα, πιάνω τηλ να της παραγγείλω χυμό, με αρχίζει στην πίπα καθώς μίλαγα με την υπηρεσία Ναι!
Το αφήνουμε γιατί ήρθε άμεσα ο χυμός, μπαίνει για ντουζ (εγώ είχα κάνει νωρίτερα), επιστρέφει μοσχομυριστή και μιλάμε λίγο γενικά -γιατί είναι πολύ ευχάριστο και συζητήσιμο άτομο- καθώς παίζω με την κορμάρα της.
Ακολουθεί ανελέητη πίπα με πολύ καλό πέρασμα από @@, πέρασμα σκούφου και το γνωστό ανάποδο cowgirl όπου με τέτοιο κώλο αποτελεί δυνατό της σημείο.
Επειδή με ψιλοενοχλούσε το προφυλακτικό δεν μπορούσα να τελειώσω με αποτέλεσμα να αλλάξουμε αρκετές στάσεις και να περάσει αρκετή ώρα.. πολλά γλωσσόφιλα σαν να ήμουν με την κοπέλα μου, απίστευτα στησίματα εκ μέρους της.. τι θέα στα 4 αυτό το κορίτσι Προσκύνημα
Σε κάποια φάση είδα ότι απέμεναν 15 λεπτά (πόση ώρα πήδαγα ρε πούστη μου Χμμμ;, στην δουλειά δεν περνάει η ώρα τόσο γρήγορα)και της ζήτησα να με λιώσει στην πίπα. Γονατιστή σε μαξιλάρι στο πάτωμα, εγώ είτε ξαπλωτός, είτε όρθιος, πραγματικά τα έδωσε όλα.. με προέτρεπε και να της κρατάω το κεφάλι για mouthfuck.. πολύ δυνατό χύσιμο στο στόμα μετά από τόση ώρα..τα έφτυσε στο μπάνιο.. γαμώτο τόση ώρα προσπάθησα, δεν είχαν την κατάληξη που έπρεπε Γλώσσα
Έπεσα τέζα, η κουκλίτσα ντουζ, κρέμες, αρώματα, listerine και τα σχετικά..
Ήμουν χαρούμενος, ανανεώσαμε το ραντεβού μας για την επόμενη φορά.. κάτι που τελικά δεν έκατσε αλλά ειναι στα υπόψιν για Νοέμβρη νομίζω που ξαναέρχεται..
Οι βαθμολογίες πάντα με περιορισμούς από το σύστημα.
Όμορφη κοπέλα, ευγενική και συζητήσιμη. Σώμα ό,τι βλέπετε στις φωτό. Κωλάρα! Και πολύ όμορφο μουνάκι!
Πολύ καλή επιλογή..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.177
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αβγδεζ, iuakoya, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2017
Αν επιτρέπεται μέχρι πότε παραμένει η κορασίδα εντός συνόρων?
17 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι εντός συνόρων πλέον Γλώσσα
Η ίδια ανέφερε κάτι για επιστροφή της τον Νοέμβριο.. υπομονή!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2