Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161281
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κοιτωντας λιγο παρακατω βλεπω οτι περασαν πανω απο 2,5 χρονια απο την τελευταια μας συναντηση με την Νταϊανα...Γερο-μύστης
Ξανθια Μολδαβη,πολυ ομορφο προσωπο,νταρντανουλα με βυζαρες και κωλαρα,παλια φιρμα απο το Βαρδαρη που για καποια χρονια μονοπωλουσε το ενδιαφερον μας με τις εκπληκτικες της επιδοσεις και τη διαθεση της μεσα στο δωματιο και μας χαρισε ωραιες εμπειριες.
Εχει επιστρεψει εδω και λιγες μερες και σημερα την επισκεφτηκα.

Με θυμηθηκε κατευθειαν απο το σαλονι ειπαμε δυο λογια και περασα στο δωματιο.Ηρθε και αρχισαμε τις αγκαλιες στα ορθια,ποσο λειψαμε ο ενας στον αλλον κλπ...Την εριξα στο κρεβατι και επεσα πανω της για αγκαλιτσες,βυζορουφηγματα και πουτσοτριψιμο στο μουνακι της.Με χαϊδευε στοργικα,μου ελεγε και γλυκολογα οποτε με αναψε και επεσα με τα μουτρα στο μουνι της το οποιο εγλειφα με λύσσα και βογκουσα απο την καυλα...εσφιγγε και τα ποδια της γυρω απο το κεφαλι μου και δε μπορουσα να παρω ανασα.Σηκωσε και τερμα πανω τα ποδια για να την γλειφω και την κωλοτρυπιδα.

Στην πιπα ειναι επιστημονας,πιπες Νταϊανα λεγαμε παλια εμεις οι Βαρδαρίσιοι που γυρνουσαμε στο Βαρδαρη Κουλ....ξεκιναει με χαλαρο αρχιδογλειψιμο και μετα καταπινει σπαθια για πλακα και σε φτανει σε σημειο να χυσεις ετσι.Επισης το δωματιο διαθετει και καθρεφτη στο ταβανι οποτε απολαμβανεις το θεαμα σαν εξωτερικος θεατης.
Γυρισε και σε 69 οπου συνεχισαμε για ωρα εγω να τη γλειφω μουνι και κωλοτρυπιδα εναλλαξ κι αυτη να καταπινει τον πουτσο μου μεχρι τ'αρχιδια.

Μου λεει πως θες να με γαμησεις την λεω θα σε εχω απο κατω για να σε βλεπω Έρωτας...πολυ ερωτικη φραση αυτη,αρεσει στις γυναικες.Ειναι πολυ ομορφη και γλυκεια στο προσωπο οποτε πραγματι απολαμβανεις να την κοιτας,την γαμησα μονο σ'αυτη τη σταση για πολλη ωρα με φιλια,αγκαλιες και μπολικο χαμουρεμα ενδιαμεσα μεχρι που εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες και πολλα τιναγματα πανω της.
Με κρατησε αγκαλια πανω της και οταν ηρεμησα εσφιγγε το μουνι της γιατι ηθελε να μου τον στραγγιξει εντελως λεει Γλώσσα...νταξει ειναι γνωστης η γυναικα
Μιλησαμε χαλαρα λιγη ωρα ακομα για διαφορα θεματα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...Δεν εχει αλλαξει τιποτα στο χαρακτηρα της,αξιαγαπητη και πανεξυπνη γυναικα,καταλαβαινει τι θελεις και στο δινει απλοχερα.Αριστη γνωστης του σεξ,ναζιαρα μα και επιθετικη αν το θελησεις με μοναδικο σκοπο να περασεις καλα και να φυγεις ικανοποιημενος.Ετσι λειτουργει τοσα χρονια και γι'αυτο εχει τοσο καλη φημη.Χαιρομαι πολυ για την επιστροφη της και ειναι ευκαιρια να την μαθουν και οι νεοτεροι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greek30, fouxter, Blastbeat208 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού