Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πραγματική βαθμολογία γιατί το σύστημα δεν αφήνει παραπάνω.

Εμφάνιση (πρόσωπο)= 7 Όμορφη, καυλιάρικο βλέμμα.

Εμφάνιση (σώμα)= 8 Ανύπαρκτος κώλος , αν και γαμίεται τραγικά πανέμορφα από κει. Βυζάρες ίσως από τις καλύτερες δουλείες που έχω ρουφήξει, ζουλήξει κτλ.

Γενική συμπεριφορά = 8 Φιλική, επαγγελματίας, συνειδιτοποιημένη ,έπιασε ότι δεν ήθελα να αγοράσω μουφο έρωτες και ανταποκρίηκε επαγγελματικά στην συναλαγή μας

Επικοινωνία = 8 Μιλάει πολύ καλά ελληνικά και μπορείς να μιλήσει μαζί της αν το θες.

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή = 10 Γαμίεται ανελέητα . Τα υπόλοιπα παρακάτω.

Σχέση απόδοσης/τιμής 7 = 200 + χοτέλ είναι πολλά για το πορτοφόλι του μέσου όρου , εγώ κέρδισα στο πόκερ πάλι οπότε στ ' αρχίδια μου αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις 150 χώρις να σκίσεις την κωλοτρυπίδα της που είναι και το καλύτερο σημείο στο σέρβις της.

Από και κάτω διαβάζουν όσοι θέλουν λεπτομέρειες.

Μπαίνει δωμάτιο με ένα πορνοφορεμα κόκκινο , είμαι από μπάνιο, αρχίζει παιχνίδι με γλωσσόφιλα και να ρουφάει αυτία, λαιμούς τα πάντα η καργίολα. Πάει μπάνιο , βγαίνει με πορνοσύνολο και αρχίζει να μπουκώνει, να φτύνει να πνίγετε. Μπορεί να σε τελειώσει εύκολα έτσι και το ψιλοπροσπαθεί. Δεν ήξερε όμως τι ήθελα ακόμα. Θέλω να σου γαμήσω μόνο τον κώλο της λέω , τον έχεις; Δεν ξέρω, το κοιτάει και το φτύνει, είναι χοντρό , το ρουφάει , και μεγάλο, το ξαναφτύνει, θα προσπαθήσω, ξεκίνα σιγά σιγά μην πονέσω αυτή ρουφάει τ αρχίδια μου στα καπάκια.

Οπως είμαι όρθιος και αυτή μπουκώνει στα 4 στο κρεββάτι , της χώνω χωρίς αναστολές 3 δάχτυλα στην ανοιγμένη από τους αγώνες μούνα της και 1, μετά από λίγο δυο στην κωλοτρυπίδα. Γαυγίζει , φωνάζει , καυλώνει και χτυπίεται. Ανοίγω σιγά σιγά πίσω και της λέω πάμε. Περνάει κράνος, την γυρνάω , φτύνω , καρφώνω κώλο, σιγά σιγά για κανά 5 λεπτο.

Με έχεις ξεσκίσει αυτή, σαρέσει όμως εγώ, πολύ αυτή, σφαλίαρα στο κώλο, πάρτον μόνη σου καργίολα εγώ, έτσι σαρέσει ε αυτή, πιο μέσα εγώ, έχεις γαμήσει πολλούς κώλους αυτή, όχι μουνάρα μου εγώ, στο έχει πάρει καμία άλλη καργίολα έτσι αυτή και κάνει προσπάθεια να τον πάρει μέσα πιο βαθεία. Δεν μπορώ δεν χωράει πιο μέσα αυτή, έλα που δεν χωράει εγώ.

Φτύνω πάλι, κάνει προσπάθεια δεν μπαίνει παραπάνω, σηκώνομαι στα πόδια όρθιος και δίνω βαθιά και αργά. Έτσι , εκεί , αυτή και παίζει με την μουνάρα της σαν τρελή. Τραβάω μαλλιά ,της σηκώνω προς τα μένα το κεφάλι γλωσσόφιλο και τον βάζω όλο μέσα ,με γρατζουνάει και φωνάζει τι ψωλάρα είναι αυτή. Ε αυτό ήταν , αρχίζω ένα κωλογαμήσι που δεν έκανα ούτε στην Τζεσικα ,σιτουρακι που είχα σκάσει και πόσα γιούρα.


Της κάνω και ένα gape , με αυτή να κρατάει προκλητικά ανοιχτή την τρύπα και να παρακαλάει να της το χώσω. Την γυρνάω πλάγια , παίζω με μούνα, 3 δάχτυλα μέσα, σ'αρέσουν οι μεγάλες πούτσες σκύλα εγώ, τρελένομαι αυτή, που θες να σε χύσω καργιολά εγώ, δώστα μου στην μούρη μου αυτή. Την λούζω και ουρλίαζω σαν μπαμπουινος, φτύνει μερικά πάνω στις βυζάρες της αυτή και συνεχίζει να μου γλύφει μανιασμένα την ψωλή ,εγώ να ουρλίαζω κι άλλο και να μην σταματάω να χύνω αυτή να τραβάει τις βυζάρες με τα φλόκια και να χτυπάει την πούτσα μου στην μούρη της με τα χύσια σαν λυσασμένη.

Break, μπάνιο, λέμε 5 - 6 μαλακίες, 2ος γύρος λίγο γαμήσι από πάνω αυτή , μετά στα όρθια μπροστά απ τον καθρεφτη , δεν μου άρεσε η αίσθηση απο μπροστα όσο απ' την κωλοτρυπιδάρα της, οπότε την έβαλα να με τσιμπουκώσει ενώ έχω 2 δάχτυλα στον πάτο της και να χύνω πανηγυρικά στο στόμα της.

Πληρώνω , μου λέει να μας πάρεις και με την φίλη μου την Αλέξια μου λέει, καλά ναι τα λέμε εγώ, φιλάκι και γεια σας.

Μπορεί να πλάτιασα στην περιγραφή αλλά νομίζω ότι επιβάλεται να καταλάβουν όσοι δεν την έχουν πάρει , όπως και γω, ότι η γκόμενα παίζει μπάλα υψηλού επιπέδου με την κωλοτρυπίδα της. Αν πάτε με τα νερά της στην αρχή θα σας ανταμείψουν οι αντοχές της και η δίαθεση.

Το σκέφτομαι αν θα την συναντήσω ξανά επειδή ναι μεν μου φάνηκε πως όντως μπορεί άνετα να κουμαντάρει την ψωλή μου και έχω φάει αρκετές φόλες depends on size και καλά τώρα τελευταία, αλλά ίσως έτυχε να την πετύχω σε καλό μουντ και να ειναι πιο ξενέρωτη την 2η φορά. Παίζει και ρόλο ότι την έψαχνα αρκετό καιρό και σίγουρα έδωσε το κάτι παραπάνω για την πρώτη καλη εντύπωση.

Τα 200 δε ξέρω αν αξίζουν λόγω εμφάνισης αλλά από συμμετοχή ήταν απ τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει ποτέ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
3.882
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nks_the_greek, STAVROS6969, alberich και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού