Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131374
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο επισκέψεις μου το τελευταίο τρίμηνο στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο.. και τις δύο έμεινα πολύ ευχαριστημένος!
Πρόσβαση πολύ εύκολη είτε με μετρό (σταθμός Μεταξουργείο) είτε με αυτοκίνητο στο parking του ξενοδοχείου..
Δεν υπήρξε κάποια αναμονή μόλις ζήτησα δωμάτιο..
Στην υποδοχή την πρώτη φορά ένας κύριος και την δεύτερη μια κοπέλα, επαγγελματίες και ευγενικοί..
Κλειδιά, τηλεκοντρόλ tv και a/c και φύγαμε για το δωμάτιο!
Όμορφο δωμάτιο, καθαρό, καλός φωτισμός, καθρέφτες απέναντι από το κρεβάτι για να απολαμβάνεις την δράση, καθαρά σεντόνια, άνετο κρεβάτι, σφραγισμένες πετσέτες, μπουρνούζια, παντόφλες.. σεσουάρ, ντουλάπα για τα ρούχα σου, πολυθρόνα, σφραγισμένο μπουκάλι νερό, ποτήρια, σοκολατάκια, μπισκοτάκια, παραγγελία καφεδάκια δωρεάν, τρία κανάλια σεξ, a/c στο full, για wi-fi δεν ρώτησα..
Το μπάνιο μια χαρά..πεντακάθαρο.. ζεστό νερό, σαπουνάκια κτλ
Ίσως κάποιοι γκρινιάξουν ότι αν δεν έχει καμπίνα στο ντουζ, γεμίζει νερά.. εμένα δεν είχε αλλά προσπάθησα να μην γεμίζω τον τόπο.. είχε και πετσέτα ποδιών για να πατάς όταν τελειώνεις, ώστε να μην τα μεταφέρεις στο δωμάτιο εφόσον δεν χρησιμοποιούσες παντόφλες..
Anyway..νομίζω ήμουν απόλυτα κατατοπιστικός! Για 22ε η ημιδιαμονή νομίζω είναι πάρα πολύ καλή επιλογή για όσα προσφέρει.
Δεν θυμάμαι αν ξέχασα κάτι.. οι βαθμολογίες είναι οι ανώτερες που μπορούσα να βάλω.
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.177
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, TZOYLI, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού