Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με τη Δήμητρα έπαιζε καιρό στο μυαλό μου. Από τη μία τα θετικά που είχα ακούσει κι από την άλλη οι φωτογραφίες της με είχαν βάλει σε πειρασμό. Μέχρι που κάποια στιγμή ο κάτω εγκέφαλος πήρε τα ηνία και τηλεφώνησε στο γραφείο για ραντεβού Γλώσσα Εύκολη συνεννόηση και το κορίτσι ήρθε στην ώρα του χαμογελαστό. Μετά από τα τυπικά κι ένα μπανάκι άρχισε η μάχη. Γιατί με τη Δήμητρα το σεξ είναι αληθινή μάχη. Έχει δυνατό κορμί με φοβερές βυζάρες και ένα ωραίο προσωπάκι αλλά κυρίως έχει όρεξη να πηδηχτεί. Είναι η καυλιάρα γυναίκα που δεν θα σου πει όχι σε τίποτα. Πίπα δυνατή με φτυσίματα και πασαλείμματα σε όλη την περιοχή, η γλώσσα αληθινή σπάτουλα τα μούσκεψε όλα και να την έχω να με κοιτάει την ώρα που τον έγλειφε και να με φτιάχνει ακόμη πιο πολύ. Στο κυρίως πιάτο σεξ μέχρι τελικής πτώσης, στην αρχή εγώ από πάνω για να τη βλέπω και να με φτιάχνει με τα βογκητά και την ανάσα της και να μου λέει διάφορα καυλωτικά - τι κι αν δεν τα πίστευε, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτό - και μετά στα 4 με θέα το κωλαράκι, να το βλέπω να λικνίζεται και να σκέφτομαι ότι θα έρθει και η σειρά του Μεγάλο χαμόγελο Τέλος πρώτου γύρου, μπανάκι, κουβέντα, διαφημίσεις και τα σχετικά. Χαχαχα... Ο δεύτερος γύρος, μετά από μια μικρή πίπα έτσι για την τιμή των όπλων, ήταν αφιερωμένος στην πίσω πόρτα, την πήρα δυνατά και πραγματικά το απόλαυσα, ειδικά όταν την ξάπλωσα εντελώς μπρούμυτα και είχα πέσει από πάνω της, το aircondition πρέπει να ζορίστηκε με τόση ζέστη στο δωμάτιο. Σίγουρα μια πολύ καλή εμπειρία. Κάπου κάπου αξίζουμε να κάνουμε κι ένα ακριβό δώρο στον εαυτό μας, έτσι δεν είναι;

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, IanAlderson, panagos7 και 57 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2017
Και 1 και 2 και 3 και 4 δώρα συνεχίστε Ναι!Ναι!Ναι!
19 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στις διαταγές σας Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2